Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa DEKRA w Polsce

ul. Legnicka 48 H
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.dekra-certification.com.pl/o-firmie.html

NIP: 8992408842

Poznaj nas

Kim jesteśmy ?

Grupa DEKRA w Polsce to część międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. Od niemal stu lat na świecie i dwudziestu w Polsce eksperci DEKRA pracują na rzecz zwiększania poziomu bezpieczeństwa na drodze, w pracy i w domu. W Polsce biura DEKRA znajdują się we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie oraz w Gdańsku, Poznaniu i Toruniu.

Dostarczamy usługi:

  • Audytów i certyfikacji – certyfikujemy systemy zarządzania, osoby, wyroby i komponenty. Dbamy o bezpieczeństwo biznesu, audytując procesy i standardy, dostawców, wymagania prawne (w tym RODO/GDPR).
  • Dla motoryzacji – wykonujemy przeglądy rejestracyjne pojazdów, wyceniamy pojazdy i  maszyny, wykonujemy opinie techniczne, oceny powypadkowe oraz analizujemy wypadki drogowe. Wspieramy w zarządzaniu pojazdami używanymi oraz flotami samochodów, oferując  coaching, aplikacje mobilne oraz platformy internetowe i aukcyjne. Audytujemy salony sprzedaży, serwisy i warsztaty naprawcze oraz oferujemy assessment, coaching oraz szkolenia.
  • Dla przemysłu – wspieramy naszych klientów w obszarach bezpieczeństwa procesowego, funkcjonalnego, przeciwwybuchowego i maszynowego. Wykonujemy inspekcje techniczne, badania nieniszczące, odbiory i oceny zgodności według dyrektyw. Realizujemy audyty energetyczne oraz certyfikujemy Zakładową Kontrolę Produkcji.
  • Dla budownictwa - zarządzamy projektami budowlanymi, budżetujemy, kosztorysujemy, przeprowadzamy odbiory i kontrole techniczne oraz okresowe przeglądy budowlane. Promujemy „zrównoważone budownictwo”.
  • Szkolenia – dostarczamy aktualną wiedzę ekspercką oraz praktyczne umiejętności i kompetencje pracownikom przedsiębiorstw ze szczególnym uwzględnieniem sektora przemysłowego i budownictwa. Pomagamy w kształtowaniu bezpiecznego środowiska pracy poprzez przekazywanie informacji o wymaganiach dyrektyw, norm, standardów, przepisów, a także praktycznych rozwiązań.

DEKRA jest GLOBALNYM PARTNEREM na rzecz BEZPIECZNEGO ŚWIATA.

www.dekra.pl

Rekrutacja

Weryfikacja CV. Spośród nadesłanych aplikacji wybierzemy te, które najbardziej odpowiadają naszym oczekiwaniom i kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz możesz spotkać się z następującymi etapami procesu rekrutacji: rozmowa telefoniczna, zaproszenie na video rozmowę rekrutacyjną lub zaproszenie do biura DEKRA.

Niezależnie od tego w jakiej formie będziemy chcieli z Tobą porozmawiać, pamiętaj, że chcemy Cię bliżej poznać i dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu.

O kolejnych etapach procesu na bieżąco będziemy Cię informować podczas naszych rekrutacji. 

Ostatnim etapem jest przedstawienie oferty wybranemu kandydatowi.

Praktyki i staże

Jeśli jesteś studentem techniki samochodowej, budowy maszyn i pokrewnych i chciałbyś u nas odbyć praktyki uczelniane zapraszamy Cię do nadesłania swojego CV przez naszą stronę kariery.

https://motoryzacja.dekra.pl/aktualne-oferty-pracy/

Jeśli jesteś studentem innego kierunku i również potrzebujesz odbyć praktyki uczelniane, zachęcamy do kontaktu przez naszą stronę kariery i nadesłanie swojego CV.

https://www.dekra-certification.com.pl/praca.html

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)