Dane kontaktowe

COM40 Sp. z o. o. Sp. K.

ul. Podkocka 4B
63-460 Nowe Skalmierzyce
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.com40.pl/poznaj-nas

KIM JESTEŚMY?

Jako Grupa firm Com40 od ponad 20 lat z powodzeniem działamy na polskim i europejskim rynku meblarskim oraz materacowym. Nasze główne fabryki zlokalizowane są w okręgu kalisko-ostrowskim w województwie wielkopolskim. Zakres działalności firm to projektowanie, produkcja i sprzedaż mebli tapicerowanych, materaców oraz komponentów do ich produkcji.

Motorem naszego działania jest innowacja, elastyczność i inwestycje, za pomocą których tworzymy przewagę konkurencyjną, jednocześnie dając naszym klientom pewność, że zamówienia będą realizowane zgodnie z oczekiwaniami.

Czego możesz się spodziewać dołączając do naszego zespołu?

Przede wszystkim otwartej postawy - na pomysły i sugestie pracowników. Staniesz się ważną częścią wielkiego przedsięwzięcia - nasza firma należy do czołowych producentów mebli w Polsce. Otrzymasz możliwość doskonalenia zawodowego, zyskasz dostęp do nowoczesnych technologii i systemów zarządzania oraz możliwość pracy z najlepszymi specjalistami w branży.

O NAS

 • DOŚWIADCZENIE

Istniejemy na rynku od 2000 roku i dziś stanowimy silną organizację, która zatrudnia ponad 8000 wykwalifikowanych pracowników.

 • 6 FABRYK

W 2000 roku rozpoczynaliśmy od małego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Nowych Skalmierzycach. Obecnie jesteśmy grupą kilku spółek, a nasze fabryki znajdują się na dwóch kontynentach – Europie i Ameryce Północnej. Posiadamy cztery zakłady produkcyjne w Polsce: Nowe Skalmierzyce, Ociąż, Ostrzeszów, Turek oraz dwie fabryki poza granicami Polski – w Stanach Zjednoczonych oraz na Białorusi.

 • INNOWACYJNY PARK MASZYNOWY

Nasz park maszynowy to 28 ha nowoczesnego, wysoce zautomatyzowanego miasteczka produkcyjnego. Posiadamy również jeden z najnowocześniejszych magazynów logistycznych w Polsce.

 • WIELKOŚĆ PRODUKCJI

Każdej doby w naszych fabrykach produkujemy 12tys. mebli tapicerowanych oraz 17tys. materaców. Pracujemy w różnych trybach produkcji, umożliwiających zarówno realizację zamówień seryjnych, niskoseryjnych, jak i produkcję jednostkową, zorientowaną na produkty premium.

 • ROZWÓJ

Kluczowe są dla nas: jakość, rozwój oraz partnerska kultura organizacyjna. Inwestujemy w szkolenia dla naszych pracowników oraz dzielimy się wiedzą poza organizacją.

 • REKRUTACJE WEWNĘTRZNE

Koncentrując się na rozwoju, w trakcie procesów rekrutacyjnych, w pierwszej kolejności szukamy talentów wśród naszych pracowników. Doceniamy ich pracę i chcemy, aby rozwijali się wraz z nami. 94% przełożonych w naszej organizacji to awanse wewnętrzne.

 • SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Obok rozwoju, dbałości o jakość wytwarzanych produktów oraz kultury opartej na wzajemnym zaufaniu, interesujemy się sprawami ludzi oraz regionu, w którym funkcjonujemy. Na każdym poziomie organizacyjnym działamy w sposób odpowiedzialny i zrównoważony z poszanowaniem środowiska naturalnego.

PAKIET KORZYŚCI

 • STABILNE WARUNKI ZATRUDNIENIA
 • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
 • PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH Z NAGRODAMI PIENIĘŻNYMI
 • KARTA MULTISPORT
 • AUTOBUS FIRMOWY
 • UDOGODNIENIA DLA ROWERZYSTÓW
 • FIRMOWY PROGRAM USPRAWNIEŃ
 • PREZENTY DLA NOWONARODZONYCH DZIECI NASZYCH PRACOWNIKÓW
 • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
 • SZKOLENIA I PROGRAMY ROZWOJOWE
 • PRZYJAZNA ATMOSFERA I WSPARCIE

COMFORTOWA KARIERA

Specjalista? Student? Uczeń? Pasjonat?

Niezależnie od tego, na jakim poziomie zawodowym obecnie się znajdujesz, możesz skorzystać z szerokiego wachlarza ofert, które do Ciebie kierujemy. Poszukujemy osób znajdujących się na różnych etapach rozwoju, zarówno do działów produkcyjnych, inżynieryjnych oraz biznesowych, np.: HR, IT, Zakupy czy Planowanie. Z uwagi na jednostki badawczo - rozwojowe, które są kluczem do podnoszenia jakości oferowanych produktów oraz zadowolenia naszych klientów, zależy nam na współpracy ze specjalistami z branży R&D, np. Konstruktor, Product Designer, czy Technolog.

Dowiedz się więcej: https://com40.pl/poznaj-nas


Jak przebiega proces rekrutacji?

#1 Selekcja aplikacji

Spośród otrzymanych aplikacji wybieramy kandydatów spełniających nasze wymagania formalne.

#2 Rozmowa telefoniczna

Z wybranymi w procesie selekcji kandydatami kontaktujemy się telefonicznie w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej. Osoby wpisujące się w profil poszukiwanego kandydata i zainteresowane ofertą zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne.

#3 Spotkanie rekrutacyjne

Rozmowy kwalifikacyjne prowadzi rekruter oraz przełożony działu do którego aplikuje kandydat. W przypadku części stanowisk prowadzimy badania kompetencji miękkich i twardych.

#4 Decyzja

Po przeanalizowaniu wszystkich zebranych informacji, kontaktujemy się z wszystkimi kandydatami biorącymi udział w procesie i informujemy o podjętych decyzjach dotyczących zatrudnienia.

Jeżeli obie strony wyrażą chęć współpracy – złożymy Ci ofertę dopasowaną do Twojego doświadczenia i profilu kompetencyjnego. Już w trakcie tego etapu, w naszych firmach rozpoczyna się proces wdrożenia. Każdemu pracownikowi dedykowany jest opiekun, który wspiera oraz zaznajamia ze stanowiskiem pracy, jak i całą organizacją.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)