Dane kontaktowe

Grupa City Service

17 Stycznia 48
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska

Poznaj Nas

City Service Polska Sp. z o.o.

Największa firma w Polsce, jedna z największych w Europie. Rozwijamy się z rozmachem, jakiego polski rynek nieruchomości jeszcze nie widział. Naszym klientom oferujemy wszechstronne usługi z zakresu obsługi nieruchomości – bez względu na to, czy jesteś zarządcą, księgowym czy elektrykiem możesz znaleźć u nas zatrudnienie. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu obiektami komercyjnymi – odnajdziesz się u nas, jeśli preferujesz tzw. mieszkaniówkę – znajdziemy dla Ciebie zadanie. Nie masz doświadczenia lub masz, ale inne i myślisz o przebranżowieniu? Przygodę z nieruchomościami najlepiej jest zacząć z nami. Mamy placówki w całej Polsce, z sukcesem i z przyjemnością zatrudniamy osoby niepełnosprawne – nie uznajemy żadnych ograniczeń ani przeszkód na drodze do zadowolenia naszych Klientów i pracowników. Spróbujesz dotrzymać nam kroku?

City Service Polska jest częścią City Service SE, która działa w Europie od 1997 roku. Na polski rynek wkroczyliśmy pod koniec 2012 roku, debiutując od razu w pierwszej lidze: nabyliśmy spółkę Zespół Zarządców Nieruchomości WAM, największą w Polsce firmę zarządzającą nieruchomościami. Była to pierwsza z wielu inwestycji na polskim rynku. Wciąż wybieramy najlepsze firmy z interesującej nas branży i udowadniamy, że razem możemy więcej.  W 2016 roku pojawiliśmy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, bo ważne jest dla nas uczestniczenie w każdym aspekcie gospodarki kraju, w którym zdecydowaliśmy się działać. Zatrudniamy tu już ponad tysiąc osób, to tu płacimy podatki, angażujemy się charytatywnie. Poznamy się bliżej?
 

Nasze spółki

Zarządzanie nieruchomościami

Dlaczego wciąż inwestujemy w firmy zarządzające nieruchomościami? Powiększamy w ten sposób zasięg geograficzny, docieramy do większej liczby zróżnicowanych klientów, pozyskujemy najlepszych specjalistów i zwiększamy zakres usług. W 2014 roku zakupiliśmy spółkę Progresline z Łodzi, w 2015 roku firmy Santer z Poznania i Famix z Warszawy. Rok 2016 to przyłączenie Paramy Group z Warszawy, a także Dombestu z siedzibą w Szczecinie i firmy Ted z Gdyni. Spółki te świadczą kompleksowe usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi oraz komercyjnymi. W swoich strukturach posiadamy wyspecjalizowaną spółkę Concierge-Zarządzanie Nieruchomościami dedykowaną do obsługi budynków o wyższym standardzie niż przeciętny, w szczególności dla apartamentowców, kamienic po rewitalizacji, czy też unikalnych inwestycji, jak budynki o charakterze loftowym. Inne nasze spółki zajmują się nowoczesnymi inwestycjami w rodzaju osiedli mieszkaniowych, inne zaznajomione są z obsługą budynków będących własnością Skarbu Państwa lub instytucji samorządowych.

Inwestycja w spółkę to też początek współpracy z nowym zespołem ludzi – dla City Service pracują obecnie najlepsi, najbardziej doświadczeni zarządcy, administratorzy, księgowi i obsługa techniczna. Oferujemy im stabilne zatrudnienie, świetne warunki pracy i rozwoju, przyjemną, koleżeńską atmosferę, a jednocześnie ogromne merytoryczne i technologiczne wsparcie.

Dostawcy energetyki cieplnej, energii elektrycznej oraz gazu.

Zarządzanie nieruchomościami to podstawa naszego biznesu, ale jesteśmy aktywni też w innych dziedzinach – wszystko skupia się na rynku nieruchomości i naszym dążeniu do tego, by zapewnić klientowi wieloaspektową obsługę. Oddział Energetyki Cieplnej specjalizuje się w wytwarzaniu, dystrybucji oraz obrocie energią cieplną. Zaopatruje naszych klientów w wodę oraz świadczy usługę odbioru ścieków. Przeprowadza konserwacje, instalacje oraz modernizację węzłów cieplnych i kotłowni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadczy usługę pomiarów termowizyjnych nieruchomości. EnergiaOK zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej oraz gazu. W ofercie posiada także kompleksowe wyposażanie budynków w systemy fotowoltaiczne, począwszy od pomocy w organizowaniu finansowania, a na serwisowaniu gotowych systemów skończywszy.

Usługi budowlane

 

Przedmiotem działalności spółki HOONE jest realizacja robót remontowo – budowlanych w budynkach mieszkalnych, obiektach biurowych i przemysłowych, a także obiektach zabytkowych. Jednym z kierunków działalności firmy jest realizacja robót hydroizolacyjnych: remontów tarasów i balkonów, robót elewacyjnych, dekarskich i wykończeniowych.

Przeglądy budowlane

Skydas – Przeglądy Budowlane to spółka powołana w 2012 roku do świadczenia usług z zakresu przeglądów budowlanych, nadzorów inwestorskich i odbiorów prac budowlanych przede wszystkim na potrzeby Wspólnot Mieszkaniowych. Firma powstała z myślą o zapewnieniu naszym Klientom oraz zarządcom i administratorom nieruchomości usług na najwyższym poziomie, świadczonych przez specjalistę wyposażonego w odpowiednie narzędzia pracy i procedury działania.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)