Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Cichy – Zasada Sp. z o.o. Sp. j.

ul. Skórzewska 8
62-081 Wysogotowo
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 22 544 21 31
[email protected]

cichy-zasada.pl

NIP: 7812010274

Poznaj nas

Grupa Cichy-Zasada to największa firma dealerska w branży motoryzacyjnej w Polsce.

W naszym portfelu znajdziesz renomowane marki motoryzacyjne, z którymi współpracujemy już od 30 lat, takie jak Volkswagen Samochody Osobowe, Skoda, Audi, Seat, Cupra i Volkswagen Samochody Dostawcze.

Jesteśmy zespołem ponad 1400 osób. Działamy aż w 17 lokalizacjach w 8 polskich miastach. Od Bałtyku aż do Tatr łączymy nasze kompetencje, profesjonalizm i zwyczajny uśmiech do drugiego człowieka.

Istotnym obszarem działalności Grupy Cichy-Zasada, poza sprzedażą nowych samochodów, stanowią odkupy i sprzedaż samochodów używanych oraz usługi serwisowe i blacharsko – lakiernicze. Ponadto prowadzimy odkup samochodów uszkodzonych, sprzedaż części nowych i używanych oraz zajmujemy się recyklingiem samochodów.

Grupę Cichy-Zasada tworzy cały zespół specjalistów, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. W tej kwestii nie uznajemy kompromisów.

W pracy kierujemy się pasją do motoryzacji. Otaczanie się najlepszymi markami samochodowymi daje nam wiele radości, którą dzielimy się z klientami. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bowiem człowieka i jego potrzeby.

Sprawdź gdzie nas znajdziesz

Pracuj w Grupie Cichy-Zasada

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)