Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CANPACK S.A.

ul. Marii Konopnickiej 29
30-302 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 6770046739

STAŻE I PRAKTYKI

Studentom oraz uczniom zainteresowanym przygotowaniem do rozpoczęcia drogi zawodowej w naszych fabrykach oferujemy praktyki zawodowe i staże. Najczęściej zgłaszają się do nas uczniowie klas o specjalności: technik mechatronik, technik elektryk, technik logistyk, technik organizacji reklamy oraz studenci kierunków: mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, automatyka.

WAKACYJNY PROGRAM STAŻOWY

Przygotowaliśmy miejsca dla studentów w centrali Grupy CANPACK w Krakowie, gdzie Stażyści mają okazję rozwijać swoje umiejętności i wiedzę pod okiem specjalistów z zespołów zajmujących się m.in. zakupami, księgowością, rozwojem, finansami, IT czy zasobami ludzkimi.

Wyznajemy zasadę, że współpraca z nami powinna odbywać się na zasadzie obopólnej satysfakcji, a praktyki zawodowe oraz staże są najlepszym sposobem na poznanie specyfiki pracy w naszej firmie, zapoznanie się z produkcją i zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Stawiamy przede wszystkim na studentów i uczniów, którzy są ambitni i chętni do nauki, o rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych, potrafiących odnaleźć się w sytuacjach wymagających pracy zespołowej i kreatywnego podejścia do zadań. Z uwagi na międzynarodowy charakter naszej działalności mile widziana jest znajomość języków obcych.