Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CAN-PACK S.A.

Jasnogórska 1
31-358 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 6770046739

GRUPA CANPACK NA ŚWIECIE

Powyżej mapa lokalizacji fabryk z Grupy CANPACK

Grupa CANPACK, z siedzibą w Krakowie, jest globalnym producentem aluminiowych puszek napojowych, opakowań dla przemysłu spożywczego i chemicznego oraz butelek szklanych i zamknięć koronowych. Firma zatrudnia blisko 8000 osób na całym świecie i prowadzi operacje w 19 krajach. Zgodnie z misją firmy dbamy o to, aby dzięki naszym produktom, klienci Grupy na całym świecie odnosili sukcesy rynkowe w branżach, w których realizują swoje działania biznesowe.W trakcie 30-letniej działalności osiągnęliśmy najwyższy poziom technologii produkcji opakowań, wprowadziliśmy na rynek szerokie portfolio produktów, zrealizowaliśmy wiele odważnych projektów inżynierskich i przeprowadziliśmy ambitne projekty inwestycyjne.

CANPACK, jako firma odpowiedzialna społecznie i opierająca swoje działanie na zasadach zrównoważonego rozwoju, aktywnie angażuje się w inicjatywy z zakresu wspierania lokalnych społeczności, ochrony środowiska oraz sponsoringu sportu młodzieżowego.

CANPACK to globalna, wielokulturowa, dynamicznie rozwijająca się organizacja, oferująca swoim pracownikom wiele możliwości rozwoju.

Poszukujemy osób o zróżnicowanych kwalifikacjach – humanistów, ekonomistów, inżynierów i pracowników produkcyjnych. Oferujemy pracę zarówno dla osób z doświadczeniem zawodowym, jak i absolwentów stojących u progu swojej kariery zawodowej. Zapewniamy profesjonalne wdrożenie na stanowisko pracy oraz pakiet niezbędnych szkoleń. Stawiamy przede wszystkim na ludzi zaangażowanych, otwartych na nowe doświadczenia i chcących się rozwijać. Osoby pracujące w CANPACK mogą liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie i benefity oraz możliwość rozwoju, między innymi, poprzez udział w międzynarodowych projektach oraz atrakcyjny program szkoleń.

GRUPA CANPACK W POLSCE

CAN-PACK S.A.

CAN-PACK S.A. z siedzibą w Krakowie jest spółką matką grupy kapitałowej CANPACK centralizującą i nadzorującą działalność poszczególnych spółek wchodzących w jej skład. Centrala w Krakowie skupia najważniejsze obszary strategiczne Grupy – biura finansów i księgowości, HR, IT, biura sprzedaży, zakupów i kooperacji, a także biuro prawne, biuro rozwoju biznesu i biuro komunikacji. Uzyskana w ten sposób integracja działań pozwala na dostosowanie struktury zarządzania do potrzeb dynamicznie rosnącej globalnej organizacji.

CAN-PACK S.A.  FABRYKA PUSZEK NAPOJOWYCH W BYDGOSZCZY

Jest producentem aluminiowych puszek napojowych oraz wieczek łatwo otwieralnych. Zakład jest kontynuatorem doświadczeń i tradycji produkcji dawnej Fabryki Opakowań Blaszanych. Jesteśmy znaczącym i solidnym pracodawcą, a nasza załoga liczy obecnie blisko 450 osób. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiemu poziomowi zaawansowania technologicznego oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze. Produkcję realizujemy na 2 wydziałach i 4 liniach produkcyjnych. Spełniamy wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

CAN-PACK S.A. FABRYKA PUSZEK NAPOJOWYCH W BRZESKU

To właśnie w Brzesku w 1994 roku została uruchomiona pierwsza linia produkcyjna aluminiowych puszek napojowych. To tutaj rozpoczął się dynamiczny rozwój linii produkcyjnych na całym świecie. Naszą działalność prowadzimy w oparciu o innowacyjne zasady organizacji pracy oraz przy wykorzystaniu maszyn i technologii na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie, zatrudniającym obecnie ponad 700 osób.

CAN-PACK GLASS S.A.  – oddział HUTA SZKŁA ORESZE

Od 150 lat Huta Szkła Orzesze produkuje szkło. Obecne są to butelki szklane na piwo oraz alkohole wysokoprocentowe, wytwarzane na dziewięciu automatach szklarskich w trzech kolorach: zielonym, brązowym i białym. Nieustanna modernizacja zakładu i ciągłe doskonalenie procesu produkcji owocują produktami najwyższej jakości. Jesteśmy jednym z najstarszych i tradycyjnie ugruntowanych lokalnie pracodawców. Zatrudniamy obecnie ponad 420 osób.

CAN-PACK FOOD AND INDUSTRIAL SP. Z O.O. w BRZESKU I DĘBICY

Od 1989 roku obsługujemy europejski sektor dóbr konsumpcyjnych, dostarczając bezpieczne dla konsumentów i środowiska naturalnego, opakowania stalowe. Nasi partnerzy biznesowi doceniają nasze kompetencje w obszarze opakowań dla żywności, aerozoli i chemii. Posiadamy 3 zakłady produkcyjne w Brzesku, Dębicy i Tecuci (Rumunia), w których pracuje łącznie ponad 740 osób. Jesteśmy znaczącym i solidnym pracodawcą w regionach, w których posiadamy swoje fabryki.

CAN-PACK METAL CLOSURES SP. Z O.O.  W TARNOWIE

Fabryka zlokalizowana w Tarnowie specjalizuje się w produkcji zamknięć koronowych oraz zamknięć typu pull-off. Zakład jest wyposażony w najnowsze technologie i łączy w sobie zdolności wolumenowe dwóch byłych zakładów Grupy. Naszą działalność prowadzimy w oparciu o nowoczesne zasady organizacji pracy oraz przy wykorzystaniu maszyn i technologii najnowszej generacji. Jesteśmy znaczącym i solidnym pracodawcą w regionie, zatrudniającym obecnie około 100 osób.

CAN-PACK S.A.  – ODDZIAŁ BEVPACK

CAN-PACK S.A. Oddział Bevpack z siedzibą w Brzesku jest jednostką centralizującą zakup, łańcuch dostaw, logistykę oraz gospodarkę magazynową części zamiennych i narzędzi produkcyjnych dla potrzeb wszystkich fabryk Grupy CANPACK.  Współpracuje globalnie z dostawcami z wielu branży,
a wewnętrzna struktura organizacyjna jednostki służy zapewnieniu strategicznych i operacyjnych synergii dla pełnionych funkcji w Grupie.

CP RECYCLING Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

CP Recycling Organizacja Odzysku Opakowań S.A. jest aktualnie jedną z największych organizacji odzysku opakowań na rynku polskiego recyklingu. Głównym obszarem działalności firmy jest stale rozwijająca się sieć skupów zużytych puszek aluminiowych. CP Recycling oferuje również usługi związane z rozliczaniem opłaty produktowej oraz kompleksową obsługą firm w zakresie ochrony środowiska. Działa w ramach Grupy CANPACK od 1995 roku.

ECO Serwis Sp. z o.o.

Eco Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie prowadzi kompleksową obsługę przedsiębiorstw na zasadzie outsourcingu zapewniając profesjonalne wsparcie w zakresie ochrony środowiska,
w szczególności w przygotowaniu ekspertyz i opracowań środowiskowych oraz kompleksowej obsłudze wniosków i procedur administracyjnych. Przeprowadza także audyty środowiskowe mające na celu zweryfikowanie poprawności wywiązywania się przedsiębiorstw z obowiązków w zakresie ochrony środowiska.

CP RE Sp. z o.o.

Spółka CP RE sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie od 2005 zajmuje się obsługą nieruchomości i realizacją inwestycji budowlanych w kraju i za granicą. CP RE Sp. z o.o. realizuje obiekty budownictwa przemysłowego, w szczególności hal magazynowych i produkcyjnych o dużych kubaturach. Spółka posiada ponad 13 letnie doświadczenie w zakresie inwestycji budowlanych prowadzonych na dużą skalę, głównie na potrzeby wewnętrzne Grupy CANPACK. CP RE Sp. z o.o. prowadzi także działalność deweloperską.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)