Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CANPACK S.A.

ul. Marii Konopnickiej 29
30-302 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 6770046739

GRUPA CANPACK W POLSCE

CANPACK S.A.

CANPACK S.A. z siedzibą w Krakowie jest spółką matką grupy kapitałowej CANPACK centralizującą i nadzorującą działalność poszczególnych spółek wchodzących w jej skład. Centrala w Krakowie skupia najważniejsze obszary strategiczne Grupy – biura finansów i księgowości, HR, IT, biura sprzedaży, zakupów i kooperacji, a także biuro prawne, biuro rozwoju biznesu i biuro komunikacji. Uzyskana w ten sposób integracja działań pozwala na dostosowanie struktury zarządzania do potrzeb dynamicznie rosnącej globalnej organizacji.

CANPACK S.A.  FABRYKA PUSZEK NAPOJOWYCH W BYDGOSZCZY

Jest producentem aluminiowych puszek napojowych oraz wieczek łatwo otwieralnych. Zakład jest kontynuatorem doświadczeń i tradycji produkcji dawnej Fabryki Opakowań Blaszanych. Jesteśmy znaczącym i solidnym pracodawcą, a nasza załoga liczy obecnie blisko 450 osób. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiemu poziomowi zaawansowania technologicznego oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze. Produkcję realizujemy na 2 wydziałach i 4 liniach produkcyjnych. Spełniamy wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

CANPACK S.A. FABRYKA PUSZEK NAPOJOWYCH W BRZESKU

To właśnie w Brzesku w 1994 roku została uruchomiona pierwsza linia produkcyjna aluminiowych puszek napojowych. To tutaj rozpoczął się dynamiczny rozwój linii produkcyjnych na całym świecie. Naszą działalność prowadzimy w oparciu o innowacyjne zasady organizacji pracy oraz przy wykorzystaniu maszyn i technologii na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie, zatrudniającym obecnie ponad 700 osób.

CANPACK GLASS S.A.  – oddział HUTA SZKŁA ORESZE

Od 150 lat Huta Szkła Orzesze produkuje szkło. Obecne są to butelki szklane na piwo oraz alkohole wysokoprocentowe, wytwarzane na dziewięciu automatach szklarskich w trzech kolorach: zielonym, brązowym i białym. Nieustanna modernizacja zakładu i ciągłe doskonalenie procesu produkcji owocują produktami najwyższej jakości. Jesteśmy jednym z najstarszych i tradycyjnie ugruntowanych lokalnie pracodawców. Zatrudniamy obecnie ponad 420 osób.

CANPACK FOOD AND INDUSTRIAL PACKAGING SP. Z O.O. w BRZESKU I DĘBICY

Od 1989 roku obsługujemy europejski sektor dóbr konsumpcyjnych, dostarczając bezpieczne dla konsumentów i środowiska naturalnego, opakowania stalowe. Nasi partnerzy biznesowi doceniają nasze kompetencje w obszarze opakowań dla żywności, aerozoli i chemii. Posiadamy 3 zakłady produkcyjne w Brzesku, Dębicy i Tecuci (Rumunia), w których pracuje łącznie ponad 740 osób. Jesteśmy znaczącym i solidnym pracodawcą w regionach, w których posiadamy swoje fabryki.

CANPACK METAL CLOSURES SP. Z O.O.  W TARNOWIE

Fabryka zlokalizowana w Tarnowie specjalizuje się w produkcji zamknięć koronowych oraz zamknięć typu pull-off. Zakład jest wyposażony w najnowsze technologie i łączy w sobie zdolności wolumenowe dwóch byłych zakładów Grupy. Naszą działalność prowadzimy w oparciu o nowoczesne zasady organizacji pracy oraz przy wykorzystaniu maszyn i technologii najnowszej generacji. Jesteśmy znaczącym i solidnym pracodawcą w regionie, zatrudniającym obecnie około 100 osób.

CANPACK Recycling Sp. z o. o.

CANPACK Recycling jest aktualnie jedną z największych organizacji odzysku opakowań na rynku polskiego recyklingu. Głównym obszarem działalności firmy jest stale rozwijająca się sieć skupów zużytych puszek aluminiowych. CANPACK Recycling oferuje również usługi związane z rozliczaniem opłaty produktowej oraz kompleksową obsługą firm w zakresie ochrony środowiska. Działa w ramach Grupy CANPACK od 1995 roku.

NASZE LOKALIZACJE

NASZE WARTOŚCI

Grupę CANPACK cechuje różnorodność – działamy na skalę globalną, a nasze zespoły tworzą osoby o różnym pochodzeniu, doświadczeniu, umiejętnościach i kompetencjach. Tym, co nas jednoczy, są wspólne wartości – Szacunek, Praca Zespołowa, Integralność, Jakość, Innowacyjność i Bezpieczeństwo

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)