Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Aterima

Puszkarska 7 f
30-644 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

www.grupaaterima.pl

NIP: 6793167553

KIM JESTEŚMY?

W Grupie ATERIMA od 2011 roku świadczymy specjalistyczne usługi w obszarze zatrudnienia. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, jednak nasze działania obejmują wiele rynków, m.in. polski, niemiecki i francuski. 

„Pracuj z głową” – to nasze hasło. Bo pracować można na wiele sposobów, ale my, w Grupie ATERIMA, staramy się pracować tak, by to, co robimy miało sens. W końcu znamy się tu na dwóch rzeczach: na pracy i na ludziach.

Głęboko wierzymy w słowa prof. Tischnera, który powiedział kiedyś, że praca nadaje życiu głębszy sens. Przecież spędzamy w niej aż 1/3 naszego dnia, od poniedziałku do piątku! Dlatego przykładamy wagę do tego, by robić rzeczy pożyteczne i czuć, że to co robimy jest ważne. Brzmi banalnie? Dla nas nie! Jesteśmy zgranym zespołem, który świadomie kieruje swoim działaniem.

Zdobyliśmy tytuły „bohaterHR”, „Dobroczyńca Roku” czy „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Dwukrotnie pojawiliśmy się w prestiżowej publikacji „UN Compact Yearbook”.

Poznaj nas bliżej.

NASZE MARKI

Grupę ATERIMA tworzą trzy główne marki: ATERIMA MED, ATERIMA WORK oraz ATERIMA HR, które są dowodem na to, że pracę znamy z różnych stron.  Praca w strukturach Grupy ATERIMA, praca tymczasowa, za granicą, a może rekrutacje wyższego szczebla? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

ATERIMA MED – organizujemy opiekę domową dla seniorów

W 2020 roku ATERIMA MED odpowiada za opiekę nad kilkoma tysiącami osób starszych, przede wszystkim z Niemiec. Organizujemy opiekę domową dla seniorów, starannie rekrutując personel opiekuńczy, dzięki czemu nasi podopieczni otrzymują fachowe wsparcie.

W naszych codziennych działaniach realizujemy politykę społecznej odpowiedzialności biznesu, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo i legalność zatrudnienia.  Pracowników ATERIMA MED cechuje odpowiedzialność za bezpieczeństwo wszystkich, którzy im zaufali. W biurach ATERIMA MED na terenie całej Polski pracują ludzie o różnorodnych talentach. To, co nas wyróżnia, to chęć stawania się coraz lepszymi w tym, co robimy. 

ATERIMA WORK – kształtujemy kulturę zatrudnienia

ATERIMA WORK to agencja zatrudnienia, której partnerami biznesowymi są polscy i francuscy pracodawcy. Jak działamy? To proste – pomagamy Pracownikom i Klientom. Ci pierwsi mogą liczyć na dobrą pracę w oparciu o jasne i uczciwe warunki. Drudzy – na elastyczne rozwiązania, kompleksową obsługę kadrowo-płacową i obniżenie kosztów związanych z rekrutacją. 

Zatrudnianym przez nas fachowcom ułatwiamy proces rekrutacyjny, bierzemy na siebie formalności związane z zatrudnieniem, przygotowujemy do podjęcia pracy i gwarantujemy terminowe wynagrodzenia. Jesteśmy ekspertami w zatrudnianiu i legalizowaniu pracy cudzoziemców. Jeśli rekrutujemy, to fachowo – docieramy do kompetentnych ludzi, których umiejętności i referencje starannie weryfikujemy. Dbamy o trwałe relacje.

ATERIMA HR – znajdujemy nowe wyzwania dla specjalistów i managerów

ATERIMA HR jest najmłodszą marką w Grupie ATERIMA, jednak jej pracownicy są doświadczonymi rekruterami, nagrodzonymi branżowymi wyróżnieniami, dla których partnerskie relacje są najważniejsze.

Nasi rekruterzy wiedzą, kogo potrzebuje firma i jakiej organizacji szuka specjalista lub manager na ścieżce swojego rozwoju. W ATERIMA HR skutecznie łączymy interesy i potrzeby obu stron, dopasowując odpowiedniego człowieka do stanowiska – nigdy odwrotnie. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (39)