Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Assiduus

Cybernetyki 10
02-677 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.assiduus.pl

NIP: 5213720531

POZNAJ NAS

WIELKICH SUKCESÓW NIE OSIĄGA SIĘ W POJEDYNKĘ!

To proste słowa, które mają odwzorowanie w działaniach Grupy Assiduus. Nasze podmioty zbudowaliśmy na między działowej współpracy oraz dobrych relacjach biznesowych z naszymi partnerami i współpracownikami. Jesteśmy niezależną firmą doradztwa finansowego, którą stworzyli ludzie z pasją do świata finansów. Wspieramy Klientów indywidualnych oraz biznesowych w podejmowaniu świadomych i słusznych decyzji, które pozwalają budować solidny kapitał na przyszłość. Nasze usługi to rozwiązania kompleksowe, ale i komplementarne – doskonale uzupełniające się nawzajem. Jesteśmy grupą kapitałową działająca na szeroko pojętym rynku finansowym – w bankowości, pośrednictwie finansowym, ubezpieczeniach, dotacjach unijnych, sukcesji, księgowości, prawie podatkowym czy energii odnawialnej. Oprócz własnych zasobów i doświadczenia, czerpiemy wiedzę ze współpracy z innymi instytucjami finansowymi. Taka kooperacja pozwala nam na przedstawienie najlepszej oferty dla Klientów.

MISJA I CELE NASZEJ GRUPY

Misją i celem jest dostarczenie kompleksowego doradztwa biznesowego niezbędnego do skutecznego funkcjonowania przedsiębiorstwa w trzech kluczowych filarach:

  • WSPIERANIE STABILNEGO WZROSTU,
  • OPTYMALIZACJA KOSZTÓW,
  • DBAŁOŚĆ O ZASOBY LUDZKIE,

Dzięki łączeniu naszych kompetencji efekt świadczonych usług jest większy niż suma odrębnych inicjatyw. Nasi Klienci zyskują wymierne korzyści, a Grupa ASSIDUUS staje się liderem w doradztwie biznesowym.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO RODZINY ASSIDUUS?

FIRMA TO LUDZIE. OD NICH ZALEŻY CZY GRUPA ASSIDUUS ODNIESIE SUKCES CZY NIE. INWESTOWANIE W WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW TO NASZ NAJWAŻNIEJSZY KIERUNEK DZIAŁANIA. CHCEMY ABY NASI PRACOWNICY MOGLI SIĘ ROZWIJAĆ, GODNIE ZARABIAJĄC. TAKIE MOŻLIWOŚCI OFERUJE PRACA W GRUPIE ASSIDUUS.

STRATEGIA - Nasza strategia opiera się na pozyskiwaniu do współpracy najlepszych specjalistów z rynku. Promujemy kulturę ciągłego doskonalenia się i zapewniamy najwyższy poziom kompetencji managerskich, szkoląc przyszłych liderów i ekspertów.

Stabilność - Tworzymy bezpieczne, zrównoważone i różnorodne środowisko pracy w jednej z najszybciej rozwijających się firm z branży finansowej. Z nami zbudujesz swój fundament zawodowy.

Satysfakcja - Promujemy kulturę otwartej komunikacji kreując wysokie zaangażowanie wśród współpracowników. Jeśli chcesz pracować w miejscu, w którym Twoja opinia się liczy. Jeśli chcesz współtworzyć swoje miejsce pracy i mieć realny wspływ na jej rozwój, jesteś we właściwym miejscu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (32)