Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Advartis

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 295 3200
Fax: +48 22 295 3301
[email protected]

www.advartis.eu

NIP: 5260012988

Grupa Advartis – profesjonalne usługi dla biznesu

Advartis to grupa spółek świadczących profesjonalne usługi dla biznesu. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadr i płac, audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu biznesowego oraz usług prawnych.

Pracujemy dla polskich i międzynarodowych firm, a we współpracy z klientami i partnerami cenimy przede wszystkim budowanie trwałych relacji.

W naszych spółkach, zlokalizowanych w 7 biurach w Polsce, Czechach i na Słowacji, zatrudniamy ponad 500 osób. Jesteśmy stabilnym i odpowiedzialnym pracodawcą. Pracownikom zapewniamy realne możliwości rozwoju, budowania kompetencji i zdobywania doświadczenia. Każdy nasz pracownik objęty jest ścieżką rozwoju kariery, a duża część naszego zespołu związana jest z nami od wielu lat.

Nasz zespół

Ludzie to największa wartość naszej organizacji. Przez 30 lat działalności na rynku udało nam się zbudować wyjątkowy i zaangażowany zespół. Od początku dużą wagę przykładamy do zapewnienia naszym pracownikom nie tylko komfortowych warunków pracy, ale także przyjaznej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa.

80 proc. naszego zespołu to kobiety, ta proporcja zachowana jest również wśród kadry managerskiej. Zapewniamy realne możliwości rozwoju, aż 1/3 naszych managerów zaczynała współpracę z nami od stanowisk asystenckich.

Nasze biura

W Polsce jesteśmy obecni w 4 miastach: w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi oraz w Krakowie.

Wszystkie nasze lokalizacje charakteryzuje dobry dojazd, wysoki standard powierzchni biurowej oraz bogata infrastruktura wokół budynków.

Nasze wartości

Pracujemy w międzynarodowym środowisku, zachowując rodzinną atmosferę pracy. Na co dzień, zarówno podczas współpracy z klientami, jak i z innymi osobami z naszego zespołu kierujemy się następującymi wartościami:

  • Profesjonalizm
  • Zaufanie
  • Przedsiębiorczość
  • Koncentracja na kliencie
  • Zespołowość

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)