Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa 3S (3S SA 3S Data Center SA)

ul. Ligocka 103
bud. 8
40-568 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 428 83 00
[email protected]

3s.pl

NIP: 9691297176

ETAP 1

Przesłanie przez Kandydata/Kandydatkę aplikacji

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, uzupełnij zgłoszenie rekrutacyjne i załącz swoje CV. Wystarczy, że klikniesz „Aplikuj” i zostaniesz przeniesiony/na do krótkiego formularza. Zawiera on podstawowe pytania, dzięki którym będziemy mogli wstępnie zapoznać się z Twoją kandydaturą.

ETAP 2

Selekcja CV

Nasz Dział HR przeprowadza selekcję nadesłanych aplikacji. Weryfikowane jest Twoje wykształcenie, uprawnienia, w przypadku stanowisk, które tego wymagają, doświadczenie, czy też oczekiwania finansowe.

Zależy nam, aby wszyscy Kandydaci i Kandydatki poznali naszą finalną decyzję, dlatego staramy się, żeby wszyscy uzyskali informację zwrotną o statusie swojej aplikacji.

ETAP 3

Telefoniczne zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną

Jeśli Twoje CV zostanie zakwalifikowane w procesie selekcji do kolejnego etapu, otrzymasz telefonicznie zaproszenie do udziału w rozmowie rekrutacyjnej. Dbamy o to, aby termin oraz forma spotkania były dogodne dla obydwu stron.

Po ustaleniu kwestii organizacyjnych, Dział HR potwierdza każde spotkanie w formie mailowej, dołączając informacje o terminie, miejscu spotkania, osobie prowadzącej rozmowę, a także przypomnienie profilu stanowiska, na które aplikujesz.

ETAP 4

Spotkanie i wzajemne poznanie

Spotkanie jest przeprowadzane w przyjaznej atmosferze i ma służyć wzajemnemu poznaniu oczekiwań, predyspozycji. Możesz zostać poproszony/na o opisanie swojego dotychczasowego doświadczenia i wykonanie krótkich zadań rekrutacyjnych. Jest to również dobra okazja do zadania ważnych dla Ciebie pytań.

 Rozmowy mogą odbywać się zarówno online jak i stacjonarnie. Większość procesów rekrutacyjnych przebiega dwuetapowo.

ETAP 5

Informacja zwrotna po rozmowie rekrutacyjnej

Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie szybka informacja zwrotna po rozmowie rekrutacyjnej. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy otrzymał ją terminowo i możliwie jak najszybciej. W przypadku przedłużającego się procesu rekrutacji, również poinformujemy Cię o tym i podamy przybliżony termin kolejnego kontaktu.

ETAP 6

Zaproszenie do współpracy

Jeśli wybraliśmy właśnie Ciebie, jako naszego nowego Pracownika, Dział HR będzie wspierał Cię we wszelkich najważniejszych kwestiach. Dla każdej nowozatrudnionej osoby przygotowujemy szkolenia onboardingowe, dzięki którym lepiej poznasz naszą firmę oraz sukcesywnie wdrożysz się w swoje obowiązki. Cechuje nas przyjazna atmosfera i nastawienie na pracę zespołową, dlatego zadbamy o to, abyś jak najszybciej poczuł się jego częścią.