Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa 3S (3S SA 3S Data Center SA)

ul. Ligocka 103
bud. 8
40-568 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 428 83 00
[email protected]

3s.pl

NIP: 9691297176

O firmie

Grupa 3S wspiera realizację wizji biznesowych swoich Klientów poprzez projektowanie i wdrażanie rozwiązań teleinformatycznych. Podmiot koncentruje się na projektach sieciowych, usługach chmury obliczeniowej, unified communications oraz technologiach wspierających bezpieczeństwo danych w biznesie.

Bazą dla świadczonych przez Grupę 3S usług jest własna infrastruktura: sieć światłowodowa o długości 5000 km oraz klaster rozproszonych geograficznie, sześciu obiektów data center. W skład Grupy 3S, zatrudniającej 250 osób, wchodzą spółki 3S i 3S Data Center zlokalizowane w Katowicach. Biura regionalne Grupy 3S znajdują się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. Właścicielem Grupy 3S jest P4, lider telefonii mobilnej, operator sieci PLAY.

Kim jesteśmy?

Czy wiecie, jak narodziła się firma 3S? Jej historia nie zaczyna się od dużych inwestycji czy od pozyskania zagranicznego kapitału. Wszystko zapoczątkował krótki mail z genialnym pomysłem, przesłany przez kolegę do kolegi.

I tak, w 2002 roku powstała firma 3S S.A. (wówczas pod nazwą TKP S.A.), jako niewielka organizacja licząca niespełna 20 osób. Dziś tworzymy Grupę, w ramach której działają 2 spółki zatrudniające ponad 250 pracowników, oferującą coraz szerszy wachlarz nowoczesnych usług opartych o własną sieć światłowodową i 6 obiektów data center. Ale rozwój i sukces każdej organizacji to nie tylko atrakcyjne usługi czy nowoczesny sprzęt. To przede wszystkim ludzie – bo to oni swoja wiedzą, pasją i zaangażowaniem tworzą firmę.

Pomagamy realizować wizje biznesowe naszych Klientów

Dzięki kompetencjom i zaangażowaniu Zespołu 3S oraz własnej infrastrukturze Telco, Data Center i Cloud2b, umożliwiamy realizację wizji biznesowych naszych klientów.

  • Zrozumienie

Rozumiemy naszą misję i działamy z nią w zgodzie. Nasze działania rozpoczynamy zawsze od zrozumienia potrzeb i uwarunkowań Klienta.

  • Zaufanie

Można polegać na nas jako osobach, jesteśmy profesjonalistami w działaniu. Zarówno wobec Klientów, jak i naszych Kolegów w pracy.

  • Zespół

W pracy i poza nią jesteśmy Zespołem. Tworzenie zadaniowych zespołów to podstawa naszej efektywności.

  • Zaangażowanie

Każde podjęte działanie wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Mamy świadomość, że tylko praca wykonywana z sercem i sensem, daje oczekiwane wyniki.

Praktyki 3S

Czy chcesz nauczyć się parzyć dobrą kawę? A może marzysz o tym, by zostać specjalistą ds. drukowania i kserowania dokumentów? W takim razie, niestety, u nas to się nie uda. Mamy świetne ekspresy, wyręczające nas w przygotowywaniu wyśmienitej kawy, a nowoczesne sprzęty i systemy komputerowe ułatwiają prowadzenie dokumentacji.

A może podczas praktyk wolałbyś brać udział w ciekawych inicjatywach, uczyć się funkcjonowania skomplikowanych systemów w data center, projektować sieć szkieletową czy uczestniczyć w tworzeniu strategii promocyjnej wielooddziałowej firmy?

A do tego chciałbyś rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to wiedz, że łowimy młode talenty. Może dasz się złowić w naszą sieć?