Dane kontaktowe

Groupon

al. Jerozolimskie 123a
02-017 Warszawa
mazowieckie, Polska

groupon.pl/gogreen

NIP: 7811902639

Oddziały

Biuro w Katowicach (Supersam)

Piotra Skargi 6A
40-091 Katowice
śląskie, Polska

Poznaj nas

Groupon: Kilka słów o nas…

Groupon to największa w Polsce platforma usług w Internecie, która sprawia, że przestajemy planować, a zaczynamy przeżywać.

Przedsiębiorcy za pośrednictwem serwisu proponują przeróżne oferty (od romantycznej kolacji przy świecach, przez abonament telefoniczny, bilety do teatru, czy skoki na bungee), zachęcając użytkowników do wyjścia z domu i spróbowania czegoś nowego lub odwiedzenia ulubionego miejsca w cenie jak dla stałego klienta.

Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon podpowiada najlepsze oferty na usługi, podróże, wydarzenia kulturalne i produkty na całym świecie – w cenach nie do pobicia.

Groupon wnosi także nową jakość w świat małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiając im dostęp do użytkowników i możliwość tworzenia indywidualnych kampanii marketingowych bez żadnych kosztów wstępnych. Dodatkowo Groupon negocjuje dla swoich klientów biznesowych zniżki od firm, pozwalające na obniżenie kosztów prowadzenia biznesu.

I am Groupon

Przede wszystkim, naszą misją jest, by Groupon stał się pośrednikiem w codziennych kontaktach między konsumentami a usługodawcami. Codziennie zmieniamy rynek usług lokalnych, a przy tym dajemy zatrudnienie.
Wierzymy, że życie i praca mogą nie muszą być nudne! Wiąże się to z zerwaniem z tradycyjnym modelem funkcjonowania korporacji, w przypadku którego pracownicy spędzają czas w szarych, przytłaczających biurach. U nas możesz nosić dżinsy i trampki, a jeśli bardzo chcesz nawet i garnitur. Wszystko zależy od Ciebie!
Działając w innowacyjny sposób, stworzyliśmy przyjazne środowisko, pielęgnując przy tym ambicję i dynamiczną energię, którą nasi pracownicy wnoszą każdego dnia do firmy.
Szacunek ii zaangażowanie  – w to wierzymy. Wiemy, że poprzez tworzenie doskonałego miejsca pracy, w którym ludzie mogą pozostać sobą, przyczyniamy się do kształtowania niezwykłych społeczności.
 

Ostatnie wpisy dla GROUPON SHARED SERVICES POLAND SP. z o. o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (17)