Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Groupe SEB Polska Sp. z o.o.

Inflancka 4c
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.groupeseb-careers.com/pl/Groupe-SEB/Marki-w-zasiegu-reki

NIP: 5220101645

O nas

Tefal, Krups, Lagostina, Rowenta, Moulinex, SUPOR, WMF, Arno, Emsa, All-Clad… Te marki stanowią część codziennego życia milionów konsumentów w ponad 150 krajach. Z liczbą ponad 34 000 pracowników i ponad 6,8 mld euro ze sprzedaży rocznie, oraz dzięki sile swoich marek, dążeniu do innowacji, rozwojowi na arenie międzynarodowej i wizji na przyszłość, Groupe SEB jest wiodącym na świecie producentem drobnego sprzętu AGD i przyborów kuchennych. Nasza misja to udostępnianie produktów i usług, które pozwalają przygotować smaczne, zróżnicowane i zdrowe posiłki oraz wykonywać pożyteczne codzienne czynności z myślą o sobie, swoich bliskich i przyjaciołach.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

W Groupe Seb Poland, z punktu widzenia efektywności działania, większe znaczenie dla nas mają pełnione funkcje, niż zajmowane stanowiska, a samoregulacja i samozarządzanie stanowią większą wartość w procesie ewolucji i osiągania celów biznesowych. Dzięki temu podejściu, każdy Pracownik ma realny wpływ nie tylko na środowisko w którym pracuje, ale również na nasz sukces.

W codziennym działaniu kierujemy się zaufaniem jako podstawą sukcesu. Pracownicy podejmują autonomiczne decyzje, a nasi menedżerowie są autentycznymi liderami i mentorami. Decydują Ci, którzy wiedzą, a reszta ma do nich pełne zaufanie. To co nas łączy to pasja do innowacji, profesjonalizm i ogromna chęć działania. U nas masz realny wpływ na budowanie naszych marek! W Groupie Seb Poland wiemy, że najważniejszy jest duch zespołowy i szacunek dla drugiego człowieka. Działamy zgodnie z sentencją „Keep it simple. Make it visible

Chciałbyś rozwijać się wśród profesjonalistów, a w pracy nie lubisz się nudzić? Aplikuj do nas!

Nasze Benefity:

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)