Dane kontaktowe

Greiner Packaging Sp. z o.o.

Al. XX-lecia 54
96-515 Teresin

NIP: 8371274842

Greiner Packaging jest jednym z wiodących europejskich producentów opakowań z tworzyw sztucznych w sektorze spożywczym i niespożywczym. Dzięki sprawnej sieci z lokalizacjami w 19 różnych krajach na całym świecie jest aktywnym graczem globalnym. Ta organizacja przynosi korzyści zarówno dużym międzynarodowym, jak i krajowym przedsiębiorstwom. Zgodnie z mottem „od koncepcji do gotowego produktu” producent opakowań z tworzyw sztucznych Greiner Packaging wspiera swoich klientów przez cały proces rozwoju produktu. Firma znana jest z doskonałych umiejętności dostarczania rozwiązań rozwojowych, projektowych, produkcyjnych i dekoracyjnych.

Greiner Packaging jako pracodawca

Greiner Packaging to firma rodzinna. Nasza rodzina wciąż rośnie - dzięki nowym witrynom i nowym pracownikom. Nasza kultura korporacyjna opiera się na przyjaznych interakcjach między pracownikami na poziomie lokalnym i międzynarodowym - pracujemy na zasadzie imienia na każdym poziomie!

Jesteśmy w stanie czerpać z wieloletniego doświadczenia, a także stabilnej sieci w ramach Grupy Greiner. Duzi międzynarodowi klienci cenią naszą wiedzę i niezawodność. Nie byłoby to możliwe, gdybyśmy nie mogli w 100% polegać na naszych pracownikach. Rozumiemy, że nasi pracownicy są kluczem do naszego sukcesu! Ci, którzy pracują w naszej firmie, chcą dołączyć do historii sukcesu Greiner Packaging i napisać własne rozdziały w tej historii! Ciężko pracujemy i realizujemy ambitne cele. Motywuje nas nasza pasja do pracy. Nasi pracownicy dzielą z nami tę pasję i entuzjazm od dziesięcioleci. Jeśli jesteś graczem zespołowym i chcesz dodać swoje mocne strony do pracy naszej firmy, a jeśli interesuje Cię długoterminowe partnerstwo zawodowe, to trafiłeś we właściwe miejsce!