Dane kontaktowe

GreenSource Engineering Sp. z o. o.

Bożejowice 47a
59-700 Bolesławiec
dolnośląskie, Polska
[email protected]

awp-group.net/pl

NIP: 6121858920

GreenSource Engineering Sp. z o. o.  a wcześniej AWP Group Polen Sp. z o.o. to firma założona w 2014 roku. Od samego początku działalności systematycznie się rozwijamy.

W chwili obecnej posiadamy 3 placówki w Polsce (Bożejowice, Bolesławiec i Wrocław), gdzie projektujemy i montujemy maszyny, urządzenia a także całe linie produkcyjne z branży PCB dla naszych klientów z całego świata.

Zmieniamy nasze produkty tak aby były dostosowane do potrzeb klienta. Dostarczamy produkty „szyte na miarę” co wyróżnia nas wśród konkurencji na rynku PCB.

Naszą misją jest ciągły rozwój - rozwój zarówno naszych produktów jak i naszego zespołu. Zmieniamy się dynamicznie aby sprostać oczekiwaniom rynku.

Najwyższa wartość GreenSource Engineering – Nasz Zespół

Biorąc pod uwagę naszą potrzebę innowacyjności i ukierunkowanie na klienta, do naszego zespołu szukamy pracowników z rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, lubiących otwartą komunikację, potrafiących pracować w zespołach, otwartych na inne kultury, gotowych do zmian.

Od członków naszego zespołu oczekujemy dużego zaangażowania i dbałości o jakość swojej pracy.

Mamy potrzebę stałego doskonalenia swoich produktów i Zespołu który je tworzy. Poszukujemy osób, które potrafią i chcą rozwijać swoje umiejętności, są otwarte na naukę i zdobywanie doświadczenia.

Szukamy talentów

Proces doboru członków Zespołu ma w GreenSource Engineering kluczowe znaczenie. Poszukujemy ludzi nie tylko na określone stanowiska, ale takich, którzy wiążą z firmą długoterminowe plany rozwoju swoich talentów. Jesteśmy zdania że każdy jest właścicielem swojego rozwoju i ścieżki kariery. Sposób kierowania przez GreenSource Engineering talentami pracowników polega na wspieraniu spójnego z potrzebami firmy ich osobistego i zawodowego rozwoju.

Benefity

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawe wyzwania zawodowe,
  • politykę otwartości na wewnętrzne inicjatywy pracownicze.
  • dodatkową opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.