Dane kontaktowe

Greencarrier Freight Services Poland Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 56c
00-803 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

freightservices.greencarrier.com

NIP: 5242402928

POZNAJ NAS

Greencarrier Freight Services jest obecnie największą prywatną firmą w branży transportowej w regionie krajów nordyckich. Będąc niezależną firmą jesteśmy w stanie zaoferować klientom rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb, niezależnie od środka transportu. Działając lokalnie jesteśmy blisko naszych klientów, a dzięki znajomości zarówno rynku lokalnego jak i globalnego troszczymy się o ładunek najlepiej jak to możliwe.

Prowadzimy działalność transportową na całym świecie zapewniając rozwiązania „szyte na miarę”, ze szczególnym uwzględnieniem Skandynawi, Turcji, Europy Wschodniej, Środkowej Azji i Chin. Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników w 12 krajach - posiadamy oddziały w Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Estonii, na Łotwie, Litwie, w Polsce, Słowacji, Czechach, w Wielkiej Brytanii oraz w Chinach.

Oprócz rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta zapewniamy monitoring, zaangażowanie i duże poczucie odpowiedzialności we wszystkim co robimy. Dzięki fachowej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy jedną z najlepszych firm transportowych w regionie.

Nasze Wartości i misja

Codziennie w każdym z naszych oddziałów na całym świecie, obowiązują te same zasady i wartości, których dochowujemy w przeświadczeniu, że prowadzą nas do ciągłego rozwoju w atmosferze radości z pracy i wzajemnego poszanowania

Committment – Każdy pracownik daje z siebie wszystko co najlepsze, by wspomóc proces obsługi Klienta. W zamian dostaje wsparcie swoich koleżanek i kolegów oraz docenienie starań przez pracodawcę.

Involvement  –  W rozumieniu firmy jest to więź łącząca pracowników ze sobą, pozwalająca na wymianę wiedzy i doświadczenia oraz budu­jąca mocny, odpowiedzialny za siebie zespół.

Humor & Joy - pozytywne podejście do pracy, poczucie humoru oraz radość. Dzięki nim w Greencarrier budowana jest optymistyczna atmosfera, pozwalająca błyskawicznie i na spokojnie rozwiązać problemy, nawet te pozornie nie do pokonania.

Benefity

W Greencarrier dbamy o wszechstronny rozwój naszych pracowników oraz poczucie  bezpieczeństwa. Oferujemy m.in.:

OPIEKA MEDYCZNA

W Greencarrier  już od pierwszego dnia pracy, nawet na okresie próbnym  jesteś objęty prywatną opieką medyczną. Nasz pakiet usług medycznych gwarantuje umożliwia dostęp do dużej liczby placówek oraz szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla pracowników oraz – na preferencyjnych warunkach - członków ich rodzin.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Każdy pracownik ma możliwość wykupienia pakietów ubezpieczenia na bardzo preferencyjnych, wynegocjowanych przez firmę warunkach, w renomowanych towarzystwach ubezpieczeniowych. Dostępne są różne warianty ubezpieczeń, w tym ubezpieczenia grupowe.

PAKIETY SPORTOWE

W Greencarrier pracownicy mają możliwość skorzystania z kart Multisport, dzięki czemu mają dostęp do ogromnej bazy placówek sportowych w całym kraju.

BONY ZAKUPOWE

Każdy pracownik Greencarrier w ramach prezentu świątecznego, dostaje doładowaną przedpłacową kartę Sodexo. Kartę można wykorzystać niemal w każdym sklepie.

OWOCOWE DNI

W Greencarrier promujemy wśród pracowników właściwe standardy odżywiania. Codziennie zapewniamy dostawy świeżych owoców.