Dane kontaktowe

Green Factory Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Sochaczewska 96A
05-870 Błonie
mazowieckie, Polska

O NAS

Green Factory Logistics to lider w dostawach paletowych produktów świeżych do centrów dystrybucji sieci handlowych.

Nasze główne magazyny znajdują się w Błoniu oraz Sosnowcu. Magazyn cross-dockowy znajduje się w Niepruszewie (Wielkopolska).

KIM JESTEŚMY?

Aktualnie funkcjonujemy w ramach grupy w której znajdują się dwa nowoczesne zakłady produkcyjne: Green Factory zakład w Niepruszewie oraz  Green Factory zakład w Zdunowie, a także spółka Green Factory Bronisze - działająca na rynku tradycyjnym.

W Green Factory Logistics zajmujemy się szeroko pojętą logistyką: transport krajowy całopojazdowy, dostawy drobnicowo-paletowe, magazynowanie oraz usługi z nim związane.

Lata doświadczeń zdobywanych przez naszych pracowników, nowoczesny park maszynowy oraz potężne zaplecze magazynowe czynią nas jednym z atrakcyjniejszych partnerów na rynku transportowo - magazynowych. Bazujemy na zasadach systemu HACCP oraz wymaganiach standardu IFS Logistics. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług zapewnia bezpieczeństwo produktów powierzonych przez klientów.

NASZA FIRMA TO:

profesjonalizm i kompleksowa obsługa - zaufały nam wiodące firmy z branży przetwórstwa rybnego, mięsnego, owocowo-warzywnego, mleczarskiego, dań gotowych i HoReCa.

elastyczność w relacjach z partnerami - dostosowujemy się do potrzeb kontrahentów.

dbałość o wysoką jakość usług - świadczą o tym certyfikaty IFS Logistics, HACCP oraz numer weterynaryjny na magazyn i tabor.

niezawodność i terminowość - nadzór nad dostawami odbywa się 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

indywidualne podejście – wszystkie kwestie dotyczące operacji logistycznych omawiamy wspólnie z Partnerem w celu wyeliminowania potencjalnych niedogodności, które mogą wystąpić podczas przyszłej współpracy.

REKRUTACJA

Proces rekrutacyjny: Aplikacje składane są on line: http://green-factory.com/kariera

ETAP I

Analiza dokumentów aplikacyjnych

Na tym etapie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

ETAP II

Wywiad telefoniczny

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.

* z uwagi na specyfikę naszych procesów rekrutacyjnych kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

ETAP III

Spotkanie rekrutacyjne

Po rozmowie telefonicznej umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie, gdzie weźmiesz udział w rozmowie rekrutacyjnej. Spotkanie może się odbyć indywidualnie lub w grupie, w zależności od rodzaju stanowiska, którego dotyczy rekrutacja.

ETAP IV

Decyzja

Na tym etapie podejmujemy decyzję o wyborze kandydata i udzielamy informacji zwrotnej wszystkim osobom uczestniczącym w spotkaniach. Jeśli decyzja o przyjęciu jest pozytywna, kontaktujemy się z kandydatem również po to, aby omówić szczegółowo warunki zatrudnienia.

BENEFITY

Warto z nami pracować, bo zapewniamy:

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia
  • atrakcyjny system premiowania, w tym dodatkowe wynagrodzenie za polecenie znajomego do pracy
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych m. in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta MultiSport.
  • kursy i szkolenia podnoszenia kwalifikacji zawodowych 
  • przyjazne środowisko pracy

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)