Dane kontaktowe

Green Energy Zone Sp. z o.o.

ul. Garbarska 5/2
33-100 Tarnów
małopolskie, Polska
Telefon: +48 14 692 82 11
[email protected]

www.greenenergy.pl

NIP: 9930655970

Dla nas liczą się relacje

Dostarczamy klientom indywidualnym i komercyjnym profesjonalnych rozwiązań pod klucz w zakresie dostaw systemów fotowoltaicznych oraz usług dodatkowych takich jak pompy ciepła czy ładowarki do aut elektrycznych.

Naszą misją jest upewnienie się, że klienci rozumieją, jak instalacja fotowoltaiczna może dla nich działać, jak jest instalowana i jakich korzyści finansowych mogą oczekiwać od systemu zaprojektowanego zgodnie z ich konkretnymi wymaganiami i budżetem.

Wiemy też, że wszystko co robimy opiera się na relacjach - tych międzyludzkich, ale też też tych pomiędzy człowiekiem a naturą.

Prowadzi nas ekologia

Fotowoltaika to jedna z kluczowych technologii w planie ograniczenia emisji gazów cieplarnianych do atmosfery. Odnawialna energia słoneczna wypełnia lukę pomiędzy środowiskiem i klimatem a polityką energetyczną.  

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby tą lukę zapełniać. Marzymy o tym, by na każdym polskim dachu i w każdym polskim przedsiębiorstwie energia była pozyskiwana z odnawialnych i nieskończonych źródeł takich jak słońce.

Jesteśmy też partnerem technologicznym Polskiego Forum Klimatycznego. Działamy i planujemy długofalowo – wiemy, że to co zrobimy dzisiaj przyniesie dobry efekt w przyszłości.

Rozwiń z nami skrzydła

Ludzkość stoi przed poważnymi wyzwaniami, które wymagają pilnej reakcji. Do tej pracy potrzebujemy Ciebie.

Sam decyduj jak i gdzie pracujesz. Działaj samodzielnie lecz skutecznie. Kształtowanie kariery nie powinno być przypadkiem tylko planem, więc jeśli łączą Cię z nami wspólne cele, pasja i energia - dołącz do nas i rozwijaj z nami skrzydła swojej kariery.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (102)