Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Green Cell

Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 444 62 47
[email protected]

greencell.pl

NIP: 6793163992

Czym się zajmujemy?

Green Cell to polska marka, która zmienia świat urządzeń mobilnych i pojazdów elektrycznych. W jaki sposób? Przede wszystkim dostarczając własne akcesoria służące do magazynowania energii i ładowania urządzeń. Nasza oferta stale rośnie i już teraz można w niej znaleźć setki produktów - od baterii i power banków, poprzez akumulatory i fotowoltaikę, aż po akcesoria do ładowania samochodów elektrycznych.

Projektujemy i wprowadzamy na rynek rozwiązania, dzięki którym Świeża Energia dociera do kilkudziesięciu krajów na świecie, a tysiące smartfonów i laptopów nadal służy swoim użytkownikom dzięki nowym bateriom. To element budowania świata zrównoważonej energii oraz dbałości o naszą planetę.

Działamy od 2013 roku i w ciągu kilku lat trafiliśmy do grona najszybciej rozwijających się firm w Europie. Cechuje nas chęć ciągłego rozwoju i innowacyjność, która pozwala nam sięgać coraz wyżej w zadziwiającym tempie.

Bądź jednym z nas i rozwijaj markę o wyjątkowym potencjale!

Nasz zespół

Zatrudniamy obecnie ponad 250 osób, ale nie chcemy na tym poprzestać. W pierwszym kwartale 2021 roku dołączyło do nas aż 51 nowych pracowników. Green Cell składa się z kilku działów, które rozwijamy z miesiąca na miesiąc. Pracują u nas projektanci i elektronicy, logistycy, programiści, specjaliści w zakresie sprzedaży, obsługi klienta, finansów czy marketingu. Każde z tych stanowisk daje wiele możliwości, które możesz wykorzystać po dołączeniu do naszej firmy. Potrzebujemy Twojego entuzjazmu i głowy pełnej pomysłów, by nadal rozwijać się tak dynamicznie. Zakładka z ofertami pracy w Green Cell nigdy nie jest pusta - sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy!

Zobacz, czym się zajmujemy

Ostatnie wpisy dla Green Cell

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)