Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grape Up Sp. z o.o.

ul. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego 17a
31-539 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

grapeup.com/careers

NIP: 945 217 93 09

O biznesie

Grape Up to firma realizująca usługi konsultingowe i technologiczne w obszarze Cloud i Artificial Intelligence. Zespół Grape Up łączy unikalną kombinację wiedzy z zakresu technologii Cloud Native, AI i Machine Learning z innowacyjnym podejściem do tworzenia i rozwijania software’u, opartym o kulturę DevOps i metodykę Agile. Eksperci Grape Up budują krytyczne aplikacje dla wiodących przedsiębiorstw z najbardziej konkurencyjnych branż, kładąc nacisk zarówno na jakość wytwarzanego software’u, jaki i tempo wprowadzania nowych rozwiązań na rynek. Grape Up specjalizuje się zarówno w tworzeniu aplikacji cloud native oraz produkowaniu software wykorzystującego AI, ML i Data Science, jak i przebudowywaniu zasłużonego oprogramowania w nowoczesne aplikacje. Firma zapewnia wsparcie we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań chmurowych, support dla najważniejszych platform i narzędzi, a także transformację kultury pracy zespołów technicznych i rozwój ich kompetencji. Grape Up należy do kluczowych organizacji i podmiotów promujących rozwój technologii open source, cloud computingu i AI, a członkowie zespołu Grape Up to uznani eksperci i ambasadorzy innowacyjnych technologii.

Nasza obietnica

Tworzymy środowisko wyjątkowych ludzi, gdzie każdy ma miejsce na rozwój. Uczymy się od siebie, razem kształtujemy kulturę organizacyjną, stawiamy sobie wysokie cele i je osiągamy. Przyczyniamy się do tworzenia innowacyjnych rozwiązań chmurowych, które zmieniają najróżniejsze branże, od automotive przez bankowość i ubezpieczenia po telekomunikację. Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi firmami na świecie. Uczymy, dzielimy się wiedzą, dajemy narzędzia do rozwijania biznesu.

Nasze wartości

Działając w zgodzie ze wspólnie wypracowanymi wartościami dostarczamy wyjątkową wartość dla naszych klientów. W naszym zespole dobrze odnajdują się osoby koncentrujące się na tym, co przynosi wartość, nastawione na współpracę, chętne do wprowadzania zmian i przejmowania inicjatywy. Odważnie mówiąc o tym, co jest dla nas ważne i dbając o otwartą atmosferę czerpiemy radość z codziennej pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)