Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grape Up Sp. z o.o.

Gabrieli Zapolskiej 44
30-126 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

grapeup.com/careers

NIP: 9452179309

O biznesie

Grape Up łączy autorską platformę cloud-native - Cloudboostr z unikalnym podejściem do tworzenia oprogramowania, aby wspierać najważniejsze przedsiębiorstwa na świecie w cyfrowej transformacji. Poprzez implementowanie kultury DevOps i wdrażanie narzędzi cloud-native, pomagamy naszym klientom zredukować czas konieczny na wdrożenie nowych produktów i usług na rynek, co przekłada się na budowanie trwałej przewagi konkurencyjnej.

Nasza obietnica

Tworzymy środowisko wyjątkowych ludzi, gdzie każdy ma miejsce na rozwój. Uczymy się od siebie, razem kształtujemy kulturę organizacyjną, stawiamy sobie wysokie cele i je osiągamy. Przyczyniamy się do tworzenia innowacyjnych rozwiązań chmurowych, które zmieniają najróżniejsze branże, od automotive przez bankowość i ubezpieczenia po telekomunikację. Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi firmami na świecie. Uczymy, dzielimy się wiedzą, dajemy narzędzia do rozwijania biznesu.

Nasze wartości

Działając w zgodzie ze wspólnie wypracowanymi wartościami dostarczamy wyjątkową wartość dla naszych klientów. W naszym zespole dobrze odnajdują się osoby koncentrujące się na tym, co przynosi wartość, nastawione na współpracę, chętne do wprowadzania zmian i przejmowania inicjatywy. Odważnie mówiąc o tym, co jest dla nas ważne i dbając o otwartą atmosferę czerpiemy radość z codziennej pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)