Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grana sp. z o.o.

PIŁSUDSKIEGO 1
32-050 Skawina
małopolskie, Polska

NIP: 6830010597

KIM JESTEŚMY?

Grana  to  światowy lider w produkcji i sprzedaży napojów rozpuszczalnych na bazie zbóż i cykorii. Rocznie sprzedajemy tysiące ton mieszanek, produkowanych na zamówienia Klientów z całego świata. Nasze produkty dostarczamy do 40 krajów na 5 kontynentach. Od 1999 roku jesteśmy częścią stabilnej, niemieckiej Grupy Cafea.

Biznes prowadzony odpowiedzialnie

W firmie Grana jesteśmy dumni z naszych produktów, kojarzonych z naturalnością i tradycją. Wartości te są spójne z naszym myśleniem o prowadzeniu biznesu. Ważne są dla nas bezpieczeństwo i stabilność, ale umiemy też reagować na zmienną rzeczywistość. Biznes opieramy na budowaniu długofalowych relacji z Klientami, zrównoważonym rozwoju i produktach najwyższej jakości.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Dbamy o ludzi

Codziennie tworzymy miejsce pracy, które jest nie tylko profesjonalne, ale również przyjazne. Czujemy się odpowiedzialni za swoją pracę i z  zaangażowaniem realizujemy ambitne zadania i projekty. Działamy w oparciu o bezpośrednie relacje –  stawiamy na otwartość, współpracę  i wzajemny szacunek. Budujemy pozytywną atmosferę pracy, która sprzyja naszemu rozwojowi – pracuje się u nas po prostu dobrze.

Wspieramy inicjatywy społeczności lokalnych, szczególnie te skierowane do dzieci i osób starszych.

Dbamy o środowisko

W firmie Grana troszczymy się o to, aby na każdym etapie produkcji naszych napojów minimalizować potencjalnie zagrożenia dla środowiska naturalnego. Podejmujemy szereg działań w zakresie ograniczania emisji do powietrza - w ostatnich 10 latach przeprowadziliśmy inwestycje w ochronę powietrza o wartości blisko 9 mln zł. Nowe inwestycje (filtry oraz dopalacz spalin) pozwoliły nam o 90% zredukować emitowane do atmosfery pyły i zapachy.

Jakość

Przywiązujemy dużą wagę do utrzymania wysokiej jakości produktów, a naszą ambicją jest stałe doskonalenie procesów przedsiębiorstwa. Posiadamy liczne międzynarodowe certyfikaty jakościowe  m.in. IFS Food, SMETA, AEO, Bio, Halal i Kosher.

NASZE PRODUKTY

Pozycja lidera rynku zobowiązuje i motywuje nas do ciągłego rozwoju. Śledzimy trendy, tworzymy nowe receptury i zmieniamy się wraz z rynkiem. Operujemy zarówno w sektorze B2B jak i B2C. Mamy własne marki oraz wspieramy rozwój marek naszych Klientów.

Nasza marka Inka jest liderem rynku kaw zbożowych i ciągle dynamicznie zwiększa przewagę nad konkurencją. Rozwijamy sprzedaż nowych kategorii produktów (napoje roślinne Inka).  Inka to marka wyróżniona godłem „Superbrands Polska Marka” oraz statuetką „Effie” za efektywną kampanię reklamową.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)