Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grafton Recruitment Sp. z o. o.

Rondo Daszyńskiego 1
00-843 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 654 46 46
[email protected]

www.grafton.pl

NIP: 5251976741


GRAFTON RECRUITMENT - KLUCZOWA AGENCJA REKRUTACYJNA

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Nasze specjalizacje

Eksperci i konsultanci Grafton Recruitment specjalizują się w rekrutacji w obszarach: Księgowość, Prawo, Administracja, Bankowość i Finanse, Call Center i Multilingual, Budownictwo, Obsługa Klienta, Inżynieria, Absolwenci, Przemysł, IT i Telekomunikacja, Produkcja, Sprzedaż detaliczna, Sprzedaż i Marketing, Medycyna i Farmacja, Łańcuch Dostaw i Zakupy, Transport i Logistyka, SSC/ BPO/ IT.

Procesy rekrutacyjne

Konsultanci Grafton Rectuitment rozumieją potrzeby klientów, doskonale znają branże, w których prowadzą rekrutacje i wyzwania lokalnych rynków, śledzą trendy. Projekty rekrutacyjne to ich pasja, z zaangażowaniem doradzają firmom w obszarze HR, wspierają kandydatów w budowaniu ich ścieżki zawodowej i rozwoju osobistym. Skupiają się na relacjach i budowaniu możliwości rozwoju zarówno organizacji, jak i specjalistów i menedżerów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (219)