Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GPD Agency sp. z o.o. sp. k.

Roosevelta 18
60-829 Poznań

NIP: 7811902177

Kim jesteśmy i dokąd możesz z nami zmierzać?

Kim jesteśmy i dokąd możesz z nami zmierzać?

1 kwietnia 1991 roku (wcale nie dla żartu, ale z dobrym nastawieniem) kilku chłopaków, zobaczywszy, jak to działa w Berlinie, założyło w Poznaniu agencję reklamową. To mogłoby być nasze long story short, ale żebyś mógł poznać nas lepiej, trochę się rozgadamy!

Przez 29 lat nasza branża przeszła wiele zmian, które kreowaliśmy i obserwowaliśmy, zdobywając doświadczenie. Dziś wciąż idziemy wyznaczoną wówczas drogą – raczej dwupasmową, bo drużyna GPD liczy sobie już ponad 320 osób i wciąż się rozrasta. Jest nas więcej, niż Spartan pod Termopilami i nie wahamy się, by w pracy nad rozwojem polskiej reklamy sięgać po nasze tajne, kreatywne moce.

Czego możesz się po nas spodziewać?

Wszystkiego, bo świadczymy pełny zakres usług: od opracowania strategii, przez przygotowanie kreacji, aż po produkcję i wdrożenie gotowych rozwiązań. Realizujemy prestiżowe projekty ATL, BTL, digital i video dla czołowych marek polskich i zagranicznych.

Gdzie cumujemy, by robić te wszystkie fajne rzeczy?

Mamy biura w Poznaniu i Warszawie, własne studio filmowe i dom produkcyjny w Swadzimiu. To w tych miejscach przecinają się ścieżki najbardziej kreatywnych ludzi w branży reklamowej. Złap ten trop i dołącz do nas, jeśli tego właśnie szukasz!

https://www.youtube.com/watch?v=c3atERHXM_M

Kto do tej pory nam zaufał, że wiemy, jak się to robi?

Kilkunastoletni staż naprawdę owocnej współpracy łączy nas m. in. z takimi Klientami, jak Eurobank, Lidl, Lisner, Lubella, Hochland, Dr. Oetker, Lech, Wix, Filtron czy CityFit.

My wiemy, czego szukają klienci. Otrzymaliśmy 10 nagród Effie, które potwierdziły i nagrodziły nasze marketingowe intuicje. Przez 10 ostatnich lat zebraliśmy też sporo innych nagród, w tym adMana dla jednego z Prezesów firmy! That’s our man and that’s the spirit!

Staże i praktyki

Dobrze wiemy, że na kiepskie staże szkoda czasu, dlatego jak najbardziej zapraszamy Cię do GPD! Skontaktuj się z nami drogą mailową, pisząc na adres [email protected]

Daj nam znać, w jakim dziale chciałbyś odbyć staż i jakie umiejętności chcesz z nami rozwijać. Załącz też swoje CV i portfolio. Sprawdzimy, co możemy Ci zaoferować!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)