Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GPD Agency sp. z o.o. sp. k.

Roosevelta 18
60-829 Poznań

NIP: 7811902177

Kim jesteśmy i dokąd możesz z nami zmierzać?

Kim jesteśmy i dokąd możesz z nami zmierzać?

W GPD Agency zajmujemy się markami kompleksowo. Planujemy, projektujemy, wdrażamy. Nie boimy się innowacji i eksperymentów, wciąż się rozwijamy i znosimy granice pomiędzy reklamą online i offline. Do wszystkich tematów podchodzimy globalnie, a kampanie 360° to nasza codzienność.

Czego możesz się po nas spodziewać?

Mamy kompetencje, doświadczenie i ambicje, by odpowiadać na wszystkie, nawet najbardziej nietypowe potrzeby biznesowe klientów. Tworzymy klasyczne formaty ATL i BTL, social media, ambienty, customer experience i platformy sprzedaży internetowej. Łączymy działania agencji reklamowej, studia filmowego i fotograficznego oraz partnera e-commerce.  Robimy wszystko, co konieczne, by pracować dla najlepszych i z najlepszymi.

Gdzie cumujemy, by robić te wszystkie fajne rzeczy?

Mamy biura w Poznaniu i Warszawie, własne studio filmowe i dom produkcyjny w Swadzimiu. To w tych miejscach przecinają się ścieżki najbardziej kreatywnych ludzi w branży reklamowej. Złap ten trop i dołącz do nas, jeśli tego właśnie szukasz!

https://www.youtube.com/watch?v=c3atERHXM_M

Kto do tej pory nam zaufał, że wiemy, jak się to robi?

Kilkunastoletni staż naprawdę owocnej współpracy łączy nas m. in. z takimi Klientami, jak Eurobank, Lidl, Lisner, Lubella, Hochland, Dr. Oetker, Lech, Wix, Filtron czy CityFit.

My wiemy, czego szukają klienci. Otrzymaliśmy 10 nagród Effie, które potwierdziły i nagrodziły nasze marketingowe intuicje. Przez 10 ostatnich lat zebraliśmy też sporo innych nagród, w tym adMana dla jednego z Prezesów firmy! That’s our man and that’s the spirit!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)