Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Goodyear Polska Sp. z o.o.

ul. Krakowiaków 46
02-255 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 571 59 00
[email protected]

www.goodyear.eu/pl_pl/consumer.html

NIP: 5211146938

Goodyear

Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie. Firma zatrudnia 72 000 osób i wytwarza swoje produkty w 55 zakładach zlokalizowanych w 23 krajach na świecie. Posiada dwa Centra Innowacji w Akron (Stany Zjednoczone) i Colmar-Berg (Luksemburg), które dostarczają najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie produktów i usług, będących wyznacznikiem standardów i technologii w przemyśle.

Czy wiesz, że w Goodyear:

  • jako pierwsi wysłaliśmy oponę na Księżyc?
  • zaprojektowaliśmy ekologiczną oponę z żywym mchem?
  • wymyśliliśmy oponę całoroczną?
  • mamy w naszej flocie sterowce?
  • a co najważniejsze dla Ciebie, zapewniamy przyjazne środowisko pracy?

Praca w Goodyear

W Goodyear zbudowaliśmy naszą reputację w oparciu o innowacyjne koncepcje i jesteśmy dumni, że potrafimy przyciągać i zatrzymywać najlepszych pracowników poprzez wspieranie nowych pomysłów, pracę zespołową, otwartą komunikację i możliwości rozwoju zawodowego.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pracownikom bezpieczne miejsce pracy i przykładamy dużą wagę do ich stałego kształcenia się i zdobywania nowych doświadczeń. Poprzez zapewnienie atrakcyjnych możliwości rozwoju zawodowego, kontynuujemy długą tradycję wspierania i umożliwiania awansu pracownikom naszej firmy.

Cele te, w połączeniu z atrakcyjnym pakietem świadczeń, pozwalają nam pielęgnować środowisko, w którym pracownicy mogą wykorzystywać w pełni swój potencjał i wspierać sukces naszej firmy.

Dołącz do grupy utalentowanych i oddanych pracowników! Pomóż rozwijać naszą firmę i osiągać jej dalsze sukcesy. Sprawdź aktualne oferty pracy w Goodyear tutaj: https://jobs.goodyear.com/.

Goodyear w Polsce

Goodyear Polska Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą produktów z portfolio Goodyeara na terenie całej Polski. Oferujemy opony doskonale znanych i cenionych marek Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica.

Firma Oponiarska Dębica S.A. to wiodący polski producent opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w Spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company, który poprzez Goodyear Holdings S.àr.l. z siedzibą w Luksemburgu posiada ok. 87,25% kapitału zakładowego Spółki.

Firma Oponiarska Dębica S.A. jest jednym z największych w Europie zakładów produkujących opony. Spółka produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)