Dane kontaktowe

GoodMills Polska Sp. z o.o.

Serbska 4
61-696 Poznań
wielkopolskie, Polska

NIP: 9950147248

O nas

GoodMills Polska to kluczowa firma w segmencie produktów pochodzących z przemiału zbóż, którego sztandarowym produktem na rynku detalicznym jest Mąka Basia.

GoodMills Polska jest częścią międzynarodowego koncernu GoodMills Group - największego na rynku europejskim producenta mąk, który ma zakłady produkcyjne w 7 krajach. Roczny przemiał na poziomie blisko 3 milionów ton oraz obrót blisko 1 miliard Euro plasuje firmę pośród 4 największych producentów na Świecie.

W Polsce firma istnieje od 1999 roku i posiada 4 młyny. Cele zostały jasno określone już na początku naszej działalności w Polsce -1 mln ton przemiału zbóż rocznie. W ostatnich latach nasza firma zwiększyła moce produkcyjne kilkukrotnie osiągając poziom blisko 700 tys. ton przemiału i pozycję lidera na rynku z rocznym obrotem całej grupy w Polsce oscylującego na poziomie ok 600 mln zł.

Ważnym elementem strategii rozwoju GoodMills, nie tylko w Polsce, ale na rynkach europejskich są innowacje. Wyróżnić można kilka obszarów, w których GoodMills owych innowacji poszukuje. Po pierwsze, są innowacje powiązane z trendem zdrowego żywienia. Chodzi tutaj o kwestie związane z obniżaniem cholesterolu, zawartością błonnika, dodatkami witamin i minerałów. Kolejne innowacje dotyczą kategorii mąk funkcjonalnych. To obszar, w którym istnieje spora przestrzeń do tworzenia nowych rozwiązań. Za rozwój innowacji odpowiada specjalne centrum badawczo-rozwojowe GoodMills Innovation z siedzibą w Hamburgu, które monitoruje trendy rynkowe, zmieniające się potrzeby klientów oraz oczekiwania różnych segmentów rynku. Motto firmy GoodMills brzmi „We drive the power of grains”.

Nagrody, wyróżnienia

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014 potwierdzający bardzo dobrą kondycję i płynność i finansową oraz prowadzenie działalności w sposób etyczny. Certyfikat jest przyznawany przez Bisnode Dun&Bradstreet.

Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2014, przygotowane we współpracy z Bisnode Polska.

Złoty Płatnik 2015, wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, przyznany przez Euler Hermes Collections.

Benefity

Samochody służbowe, laptopy i telefony na wybranych stanowiskach

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)