Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Goldman Recruitment

ul. Wiejska 17
00-480 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.goldmanrecruitment.pl

Goldman Recruitment - KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych na polskim rynku. Specjalizujemy się w profesjonalnej selekcji kandydatów na specjalistyczne, managerskie i dyrektorskie  stanowiska.
 

Jesteśmy ekspertami w obszarach, którymi się zajmujemy – nasi konsultanci specjalizują się w konkretnych branżach, nieustannie rozwijają i aktualizują swoją wiedzę na ich temat. Mają doskonałe rozeznanie na rynku, dzięki czemu prezentują kandydatom i klientom pełne spektrum dostępnych możliwości.
 

Wysoki poziom kompetencji naszych doradców jest gwarancją jakości, sprawności i efektywności procesu rekrutacyjnego. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.
 

Siłą Goldman Recruitment jest zaufanie klientów, na które zapracowaliśmy profesjonalnym i ambitnym podejściem do zadań, które sobie wyznaczamy. Nieustannie rośniemy – od 2010 r. przeprowadziliśmy już ponad 2.500 udanych procesów rekrutacyjnych.

Dlaczego warto znaleźć pracę razem z nami?

 • To nic nie kosztuje! Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów. Warto więc skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia - można tylko zyskać!
   
 • Twoje CV, przesłane do wymarzonej firmy, dołączy do setek innych. Szanse, że znajdzie się na odpowiednim biurku, nie są duże. CV wysyłane przez nas zawsze trafiają do osób decyzyjnych i są wnikliwie analizowane.
   
 • Posiadamy długoletnie relacje ze swoimi klientami. Co to oznacza? Zaufanie - nasza opinia o kandydacie jest istotnym czynnikiem decydującym o zaproszeniu na rozmowę.
   
 • Czy istnieje idealne CV? Zapewne nie. Dlatego doradzając w procesach rekrutacyjnych uzupełniamy Twój życiorys obszerną rekomendacją, pełną kluczowych dla firmy informacji, zwiększając Twoje szanse.
   
 • Chcemy zdobyć pełną wiedzę na temat Twojego doświadczenia, atutów, planów i ambicji. Dlaczego to tak ważne? Na bazie zdobytych informacji często możemy zaproponować znacznie korzystniejszą i ciekawszą ofertę. Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak dobre oferty są w jego zasięgu!
   
 • Jedna rozmowa z naszym ekspertem może przełożyć się na wiele przyszłych rozmów z potencjalnymi pracodawcami. Pozwól nam wykonać swoją pracę, efekty mogą przerosnąć Twoje oczekiwania.

Dołącz do naszego zespołu i rozwiń skrzydła!

Pracujemy w branży doradztwa personalnego i dobrze wiemy, jak ważni dla firmy są ludzie. Dołącz do naszego zespołu i zobacz jak wiele mamy do zaoferowania:
 

 • Nieustannie rośniemy i rozwijamy się - konsultanci zainteresowani rolą lidera mają możliwość budowania własnych zespołów.
   
 • Proponujemy klarowną ścieżkę kariery w ramach struktur firmy.
   
 • Stworzyliśmy przejrzysty system kwartalnych ocen realizacji celów, od których uzależniony jest awans oraz podwyżka wynagrodzenia.
   
 • Przewidujemy możliwość uzyskania wysokich premii za indywidualne wyniki w pracy.
   
 • Sukces Goldman Recruitment to ludzie – możesz liczyć na nasze wsparcie i doświadczenie, ponieważ zależy nam na jak najwyższym poziomie kompetencji naszych konsultantów.
   
 • Zapewniamy atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych - opiekę medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, szkolenia językowe czy eventy integracyjne. Konsultanci z najlepszymi wynikami mogą co pół roku liczyć na wyjazdy zagraniczne, organizujemy konkursy zespołowe z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (93)