Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Boh. II AWP 64
59-900 Zgorzelec

NIP: 5272694806

WSPÓŁPRACA OWOCUJE SUKCESEM

Goldfinch to centrum usług wspólnych będące częścią niezawodnego ekosystemu biznesowego. Dynamicznie rozwijamy się w wielu dziedzinach, takich jak: rekrutacja, kadry i płace, usługi prawne czy serwis IT. Jako pracodawca zapewniamy stabilne zatrudnienie i szerokie możliwości rozwoju w ramach struktury skupiającej wyjątkowych specjalistów i wysoce efektywne podmioty biznesowe.

Pasja, współpraca i zaangażowanie sprawiają, że każdego dnia przekuwamy ambitne plany w zrealizowane cele.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?/ POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, a także sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców na potrzeby spółek funkcjonujących w rozmaitych branżach. Dynamicznie rozwijająca się struktura podmiotów biznesowych w ramach której funkcjonujemy odnosi sukcesy na wielu polach: prowadzenie stacji paliw klasy premium, obrót walutami, hotelarstwo i gastronomia, transport międzynarodowy, serwis floty samochodów ciężarowych: serwis opon, serwis mechaniczny i myjnie TIR.

RODZINA TOPOWYCH MAREK

DYSKONT PALIWOWY

Dynamicznie rozwijająca się sieć stacji paliw klasy premium zlokalizowanych w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych. Marka Dyskont Paliwowy nieustannie umacnia swoją pozycję wyznaczając nowe standardy na rynku sprzedaży paliw.

PICARO

Sieć trzygwiazdkowych hoteli i restauracji zlokalizowanych w sąsiedztwie dróg krajowych i autostrad, które uzupełniają naszą ofertę skierowaną do podróżnych.  Naszym przepisem na sukces w branży HoReCa jest współpraca ze specjalistami, którzy aktywnie kształtują ofertę i standardy Picaro.

MYJNIA TIR

Jedyna w Polsce sieć myjni samochodów ciężarowych. Najwyższy standard usług dla kierowców zawodowych.

DYSKONT WALUTOWY

Sieć kantorów rozmieszczonych przy największych trasach tranzytowych zachodniej Polski. Bezpieczna wymiana walut- zawsze po drodze i po korzystnym kursie.

ROUTE A4

Nowoczesne serwisy samochodów ciężarowych i osobowych, wyspecjalizowane w kompleksowej obsłudze tachografów cyfrowych oraz serwisie ogumienia.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (38)