Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Goldenmark Center Sp. z o.o.

ul. Strzegomska 55a
53-611 Wrocław
dolnośląskie, Polska

grupa.goldenmark.com/kariera/oferty-pracy

NIP: 8952037486

Nasza firma

Od ponad dekady w naszej ofercie najważniejsze jest to, by zapewnić sposób na przenoszenie wartości w czasie, a co za tym idzie - spokojną i bezpieczną przyszłość dla naszych Klientów i ich rodzin.

Złoto, srebro, diamenty, dzieła sztuki czy niezwykłe artefakty kolekcjonerskie są tradycyjnymi nośnikami wartości. Od pokoleń służą ludziom jako forma budowania dziedzictwa i naturalnie bezpiecznego przechowywania majątku. 

Budujemy i szkolimy zespół ekspertów, którzy doskonale rozumieją specyfikę oferowanych przez nas produktów, i są w stanie odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Klientów pytania. Jako pierwsi postawiliśmy na budowę sieci stacjonarnych salonów sprzedaży, do których można przyjść osobiście i obejrzeć całą dostępną ofertę.

Dziś jesteśmy obecni w 16 największych miastach Polski, zapewniając komfort możliwości zakupu bezpośredniego. Cała nasza oferta dostępna jest także w sklepie internetowym, bazującym na najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

NASZA IDEA

W Goldenmark wierzymy, że warto poszukiwać tego, co trwałe i nieulotne.

W dzisiejszych czasach, w dobie ciągłej niestabilności, przejściowych mód i zużywania się produktów, wydaje się to być szczególnie ważne.

Dlatego z pasją i zaangażowaniem pomagamy budować oparty na nieprzemijających wartościach majątek i wyjątkowe kolekcje dla przyszłych pokoleń.

Nasi eksperci z poszczególnych dziedzin pomagają dokonywać wyborów świadomie i bez pośpiechu.

Profesjonalizm i zaufanie – to fundament naszej firmy.

NASZA PRACA

Pracujemy w firmie, która cały czas się rozwija, co oznacza, że to my na bieżąco wypracowujemy wzorce i standardy. Tworzymy innowacyjną i unikatową ofertę. Tworzymy markę premium, wyznaczamy standardy na rynku. Jeśli do nas dołączysz, możesz czynnie w tym uczestniczyć. Praca w Goldenmark to:

  • jakość, zaufanie i profesjonalizm
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • elastyczność
  • wzajemny szacunek

A przede wszystkim nasza pasja!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)