Dane kontaktowe

Golden Rose Sp. z o.o.

ul. Lodowa 126 A
93-232 Łódź
łódzkie, Polska
Telefon: 42 649-06-80
Fax: 42 649-06-81
[email protected]

NIP: 9820302667

KIM JESTEŚMY?

Golden Rose to marka, która istnieje w Polsce od 2003 roku i bardzo szybko zdobyła sympatię i zaufanie klientów. Od wielu lat wciąż staramy się dla nich doskonalić i stawać naprzeciw oczekiwaniom.

Nasi pracownicy to pasjonaci kosmetyków i sztuki makijażu, a nasze produkty są jednymi z najpopularniejszych na rynku kosmetycznym. Dowodem tego są liczne nagrody oraz wielokrotne wyróżnienia w plebiscytach Najlepszy Produkt i Perły Rynku Kosmetycznego.

Nasze punkty sprzedaży można odnaleźć niemal w każdym województwie, co daje nam motywację do ciągłego poszerzania sieci dystrybucji.

Ponadto, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Erkul Cosmetics, czyli jednego z największych producentów lakierów do paznokci na świecie.

NASZE WARTOŚCI

Przedsiębiorczość to klucz do sukcesu – nie boimy się zmieniać i poszukiwać nowych rozwiązań. Ciągłe ulepszanie efektów naszej pracy to podstawowa zasada naszej firmy.

Stawiamy na ludzi – wierzymy, że tak naprawdę to oni tworzą naszą markę. Dbamy o całe zespoły i o każdego pracownika z osobna.

Wzajemna uczciwość – z całą odpowiedzialnością możemy nazywać się firmą o wysokich standardach etycznych i dokładnie tego oczekujemy od naszych kontrahentów i pracowników.

Współpraca przede wszystkim – głęboko wierzymy, że współdziałanie wewnątrz zespołów pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całej firmy i sprawia, że praca staje się przyjemnością.

Zaangażowanie to podstawa – uważamy bowiem, że pracownik zaangażowany to taki, który koncentruje się na swojej pracy, jest entuzjastycznie nastawiony do jej wykonywania oraz realizuje, bądź przekracza stawiane przed nim cele biznesowe, działając w interesie przedsiębiorstwa.

Dbamy o środowisko naturalne – nie testujemy produktów na zwierzętach, a nasze opakowania można poddawać recyclingowi.

JESTEŚMY BLISKO KOBIET

Regularnie i bardzo chętnie wspieramy różnego rodzaju inicjatywy społeczne na rzecz kobiet, zarówno te lokalne, jak i ogólnopolskie. Od kilku lat współpracujemy m.in. z fundacją Rak’n’Roll, organizując warsztaty makijażowe i konsultacje z wizażystką.

KOGO POSZUKUJEMY?

Osoby, która tak jak my - kocha kosmetyki i nie boi się z nimi eksperymentować. Jeśli chcesz współpracować z marką Golden Rose musisz cechować się wytrwałością w dążeniu do celu, umiejętnością szybkiego nawiązywania kontaktów i szybkiej nauki. Jeśli chce Ci się chcieć, masz inicjatywę i pomysły – czekamy na Ciebie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)