Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Global4Net

ul. Powstańców Śląskich 7a
53-332 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 769 11 32
[email protected]

global4net.com

NIP: 8992786490

Kim jesteśmy?

Od ponad 10 lat specjalizujemy się w profesjonalnych wdrożeniach sklepów internetowych Magento dla średnich i dużych klientów e-Commerce. Posiadamy zespół ponad 90 praktyków, którzy kompleksowo przeprowadzają cały proces – od koncepcji do wdrożenia i optymalizacji.

Lata praktyki i cel, który przyświecał nam podczas wdrażania każdego projektu stał się naszym naturalnym sloganem – Praktyczne podejście. Skalowalne rozwiązania. Jest to sedno naszych codziennych działań, które zawiera nasze core values. W naszej współpracy stawiamy na partnerskie relacje, których głównym aspektem jest transparentność. To pozwala nam na tworzenie trwałych relacji biznesowych i świetną komunikację w zespołach projektowych.

Nasz team

Wszystkie nasze projekty tworzą najlepsi profesjonaliści z bogatym doświadczeniem, którzy wyróżniają się na rynku swoim nieszablonowym podejściem do wyzwań stawianych przez klienta. Na naszym pokładzie mamy już ponad 90 takich ekspertów, którzy niezmiennie dostarczają nowoczesne rozwiązania dla naszych partnerów. Chcesz zostać jednym z nich? Zobacz jakie oferty pracy dla Ciebie przygotowaliśmy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)