Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Global Wind Service Poland Spółka z o.o.

Ul. Harnasiów 35
71-018 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska

globalwindservice.com/join-us

NIP: 5971689917

POZNAJ NAS

Global Wind Service (GWS) to jedna z największych firm w Europie oferująca instalacje lądowe, morskie oraz serwis turbin wiatrowych na całym świecie. Działamy z właściwymi ludźmi, narzędziami i elastycznością, aby dostarczać naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania, najwyższej jakości.

Nasze dotychczasowe osiągnięcia obejmują instalacje turbin wiatrowych i prace serwisowe w ponad 40 krajach - od Stanów Zjednoczonych, Finlandii, Niemiec i Wielkiej Brytanii po Maroko, Afrykę Południową, Australię, Filipiny i wiele innych.

Stworzyliśmy jednostki biznesowe w 10 krajach, dzięki czemu jesteśmy bliżej naszych klientów i szybciej reagujemy na potrzeby rynku lokalnego.

Nasz oddział w Polsce działa od 2008 roku, współpracuje z ponad 200 technikami i zatrudnia ponad 30 osób w administracji, które wspierają całą grupę. Centrala GWS znajduje się w Danii, dlatego cechuje nas nieformalny skandynawski styl zarządzania.

GLOBAL WIND SERVICE TO PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE

Jesteśmy przekonani, że utrzymanie dobrych relacji z klientem zależy od pracowników wspierających naszą firmę.

Od naszych techników, elektryków i kierowników budowy po naszych księgowych, sprzedawców i specjalistów od HSEQ - każdy ma swój udział w umacnianiu reputacji GWS i przyczynia się do zadowolenia naszych klientów.

Zawsze szukamy utalentowanych, zaangażowanych i wykwalifikowanych ludzi, którzy chętnie dołączą do naszego zespołu, a w szczególności podzielą naszą pasję do bycia najlepszymi w tym, co robimy w branży wiatrowej.

W GWS nasi współpracownicy są integralną częścią naszej wizji na przyszłość. Dzięki nim osiągamy nasz cel, aby być preferowanym partnerem w realizacji kompleksowych usług w branży turbin wiatrowych.

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY

Naszym klientom możemy zaoferować kompleksowe usługi na lądzie i na morzu, a będąc częścią grupy Fred. Olsen & Co. mamy za sobą wsparcie strategicznego partnera, który dysponuje własną flotą statków do obsługi turbin wiatrowych na morzu.

Do naszych serwisów technicznych należą:
- Dział instalacji turbin wiatrowych
- Dział utrzymania i serwisu
- Dział mechaniczny
- Dział elektryczny
- Dział serwisu łopat turbin wiatrowych
- Dział z dostępem linowym
- Dział instalacji wysokiego napięcia

Global Wind Service oddział Polski dodatkowo wspiera administracyjnie działania całej naszej grupę.

Jeżeli szukasz dla siebie ciekawego miejsca pracy, to może znajdziesz je akurat w jednym z naszych działów:
- finansowym
- szkoleń
- operacyjnym
- HR
- HSEQ
- IT

Aplikuj już dziś!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)