Dane kontaktowe

Global Prospect

Ul. Fordońska 2
85-850 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 535 006 111
[email protected]

www.globalprospect.eu

NIP: 9532770915

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą transportowo -spedycyjną. Specjalizujemy się w transporcie mało-   gabarytowym i ekspresowym na terenie całej Europy. W krótkim czasie staliśmy się jedną z wiodących polskich firm spedycyjnych. Z naszych usług korzystają zarówno globalne marki, tj. DB Schenker, Dimotrans Group, Kuehne + Nagel, DHL jak również firmy małe, rodzinne firmy produkcyjne i eksportujące swoje produkty po całej Europie. Cieszymy się nienaganną opinią kontrahentów, co sprawia nam największą radość. Dbając o każde detale oraz stały rozwój sprawiamy, by jakość świadczonych przez nas usług nie ulegała zmianie. Traktujemy naszych klientów tak, jak sami byśmy chcieli być potraktowani, zlecając usługi transportowe odpowiedniej firmie. Global Prospect to firma, której możesz zaufać!

Gdzie nas znajdziesz?

Miło nam poinformować, że w związku z dynamicznym rozwojem firmy i powiększeniem zespołu naszych specjalistów, Global Prospect zmienił siedzibę swojego biura. Uroczyste otwarcie  miało miejsce 28 listopada 2020 r. Od teraz zapraszamy do nowoczesnego biurowca Arkada Business Park usytuowanego przy ul. Fordońskiej 2 w Bydgoszczy z pięknym widokiem na całe miasto.

Jakie dodatki oferujemy nowym kandydatom

W naszej firmie możesz liczyć na samochód służbowy, lecz jest to kwestia do uzgodnienia podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wiodąca firma spedycyjna na rynku francuskim

Jesteśmy spedycją z wypracowaną nienaganną opinią na rynku francuskim, co pozwala na łatwość zdobywania nowych kontaktów z klientem, oraz szybkość wdrożenia się na nowym rynku pracy.