Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Global Cosmed S.A.

Wielkopolska 3
26-600 Radom
mazowieckie, Polska
Telefon: + 48 48 384 58 01
Fax: + 48 48 360 92 57
[email protected]

globalcosmed.eu

NIP: 7960069371

KIM JESTEŚMY?

Global Cosmed dzięki szerokiej ofercie wyspecjalizowanych artykułów chemii gospodarczej i kosmetyków realizuje potrzeby konsumentów, dotyczące pielęgnacji, higieny i czystości w gospodarstwach domowych. Innowacyjne receptury, bogate, ponad 180‑letnie doświadczenie i międzynarodowy zespół specjalistów wpływają na ostateczny proces produkcji asortymentu, który doceniają kontrahenci w Polsce i na rynkach zagranicznych. Stabilną pozycję Grupy gwarantują znane brandy m.in. Apart Natural, bobini, Kret, Sofin, które cieszą się uznaniem wśród konsumentów.

NASZA MISJA

Naszą misją jest ciągły rozwój w celu zaspokajania oczekiwań naszych klientów poprzez oferowanie markowych, przyjaznych środowisku, opartych o najnowsze zdobycze Know How, wysokiej jakości produktów.

Wierzymy, że sukces firmy gwarantują najwyższa jakość produktów, innowacyjność, wydajność, a także nowe rozwiązania i inwestycje w kapitał ludzki.

W naszej działalności najważniejsze jest zaufanie i zadowolenie klientów. Jesteśmy świadomi, że siła naszej firmy oraz kontynuacja jej sukcesu zależy od tego, jak dobrze odpowiadamy na zmieniające się potrzeby.

Widzimy problemy społeczne i dostrzegamy sens angażowania się naszej firmy w ich rozwiązanie.

DOŁĄCZ DO NAS

WIEMY, ŻE SUKCES TKWI W LUDZIACH

To na ich wiedzy, doświadczeniu, zaangażowaniu i profesjonalizmie opiera się stały rozwój naszej firmy. Dzięki nim nieustannie oferujemy produkty najwyższej jakości, stale zyskując zadowolenie i uznanie naszych klientów.

Właśnie dlatego rekrutujemy, zatrudniamy i motywujemy kompetentnych pracowników, oferując im konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju oraz przyjazną, rodzinną atmosferę w pracy.

Aplikuj na interesujące Cię stanowisko, a być może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)