Dane kontaktowe

Global Control 5 Sp. z o.o.

Wyczółki 71
02-820 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 54 892 77
[email protected]

www.gc5.pl

NIP: 5252607299

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej.
Produkujemy urządzenia i oprogramowanie niezbędne do automatyzacji budynku i do łatwego i komfortowego zarządzania nim. Nasze produkty powstają na podstawie własnych pomysłów i projektów. Są produkowane w Polsce, ale dostarczamy i wdrażamy je na całym świecie.

Nasza wizja:

Global Control 5 to firma, która tworzy i dostarcza najwyższej jakości inteligentną technologię automatyzacji budynków, począwszy od urządzeń peryferyjnych i czujników, poprzez urządzenia edge, aż po usługi w chmurze.
Projektujemy i obsługujemy produkty z technologią IoT, które łączą, zbierają, analizują i działają na danych w czasie rzeczywistym, zapewniając zwiększone bezpieczeństwo, wydajność, niezawodność i trwałość.
Dzięki otwartości, wszechstronności, łatwości instalacji i użytkowania oraz niezawodnym funkcjom analitycznym Global Control 5 zapewnia swoim klientom innowacyjne rozwiązanie idealnie odpowiadające ich najbardziej wymagającym potrzebom.

Nasza misja:

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów z pasją, umiejętnościami i zaangażowaniem w naszą pracę. Każdego dnia staramy się podejmować nowe wyzwania, aby być liderem we wszystkich obszarach naszej działalności.
Otwarte podejście naszego zespołu i silna wola ciągłego rozwoju pozwalają nam zachować kreatywność i na bieżąco śledzić najnowsze trendy w branży automatyki budynkowej.
Nasza filozofia pracy pozwala nam szybko rozwiązywać problemy, które mogą nas spotkać, czyniąc nasz zespół elastycznym i gotowym na każde wyzwanie.

Dlaczego warto pracować w Global Control 5?

Zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
Dbamy o zdrowie i komfort pracy naszych pracowników. Gwarantujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę, ubezpieczenie na życie, dostęp do opieki medycznej oraz pakiet sportowy.

Dbamy o dobrą atmosferę pracy i budujemy zgrany zespół
Organizujemy spotkania integracyjne i wspólnie świętujemy nasze sukcesy oraz ważne wydarzenia. Dla nas istotne jest, abyśmy tworzyli jeden zespół, który darzy się wzajemnym zaufaniem i szacunkiem. To sprawia, że każdy może zadawać pytania, zgłaszać swoje pomysły i uwagi, a my z przyjemnością ich wysłuchamy i odpowiemy. 

Mamy dla Ciebie miejsce, czekamy!
Firma rozwija się dynamicznie, dlatego zapraszamy do współpracy zarówno absolwentów studiów wyższych rozpoczynających ścieżkę kariery, jak i ekspertów o ugruntowanej wiedzy w swojej dziedzinie.
Pracujemy w oparciu o wartości: współpracę, odpowiedzialność i pasję. Jeżeli kierujesz się podobnymi wartościami, Global Control 5 jest dla Ciebie odpowiednim miejscem!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)