Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 31 G
56-400 Oleśnica
dolnośląskie, Polska
Telefon: 0713998000
Fax: 0713998011

www.gkn.com

NIP: 5261168528

Dodatkowe lokalizacje

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 31G
56-400 Oleśnica
dolnośląskie, Polska

Kim jesteśmy?

Historia grupy GKN rozpoczęła się w okresie rewolucji przemysłowej. To opowieść o zmianach i innowacjach, związana z narodzinami kolei, wynalezieniem samochodu, rozwojem lotnictwa i pierwszymi krokami człowieka w kosmosie. Obecnie po ponad 250 latach istnienia, grupa GKN jest podzielona na cztery dywizje: Driveline (producent komponentów i systemów układów napędowych dla branży motoryzacyjnej), Powder Metallurgy (wytwórca elementów spiekanych), Land Systems (producent wałów napędowych oraz kół zaprojektowanych specjalnie do zastosowań w rolnictwie i maszynach budowlanych), Areospace (lider w projektowaniu i produkcji zaawansowanych kompozytów do przemysłu lotniczego). GKN jest wiodącą firmą w branży technologii i inżynierii. Codziennie wprawiamy w ruch koła setek milionów pojazdów, sprawiamy że latają tysiące samolotów.

Założona w 1996 roku firma GKN Driveline Polska jest producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Fabryka znajduje się w Oleśnicy (30 km od Wrocławia) i jest jedną z największych i najnowocześniejszych w regionie. Zatrudnienie wynosi ponad tysiąc dwieście osób. Wkładamy wiele pracy, aby firma była nowoczesna i przyjazna pracownikom.

Praktyki i Staże

Studentom, absolwentom oraz uczniom szkół średnich, oferujemy program praktyk i staży.

Czas trwania programów to:

 • miesiąc - trzy miesiące – niepłatne praktyki,
 • pół roku - dwa lata – płatne staże.

Dlaczego warto odbyć praktykę/staż w GKN?

 • otrzymasz odpowiedzialne i ambitne zadania,
 • opiekun pomoże Ci wdrożyć się w przygotowane obowiązki,
 • staniesz się częścią zespołu i będziesz miał wpływ na jego sukces,
 • zdobędziesz cenne doświadczenie, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłości,
 • poznasz nowych i ciekawych ludzi,
 • zyskasz wiedzę, która zagwarantuje Ci przewagę na rynku pracy,
 • otrzymasz zaświadczenie odbycia praktyki i/lub pierwsze referencje, które pomogą Ci w przyszłości.

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w następujących działach:

 • produkcji, inżynierii, jakości, logistyki, zakupów, utrzymania ruchu, infrastruktury;
 • administracji: zasobów ludzkich, finansów, IT, BHP.

Praca to nie tylko obowiązki

Dbamy o integrację. Nasi pracownicy mogą uczestniczyć w corocznych spotkaniach wigilijnych, darmowych wycieczkach zarówno krajowych jak i zagranicznych lub stać się częścią zakładowej drużyny piłkarskiej. Drużyna GKN rozgrywa swoje mecze zarówno lokalnie jak i globalnie czego przykładem może być europejski turniej GKN.

Jesteśmy firmą zaangażowaną społecznie

Pracownicy naszej firmy mogą zaangażować się we wsparcie potrzebujących oraz pomoc społeczności lokalnej, czego przykładem może być program grantowy "GEKON". Wspieramy edukację dzieci. W każdym roku organizujemy dla przedszkolaków kursy „Mały Ratownik”, które w formie zabawy uczą ich najważniejszych zagadnień związanych z bezpieczeństwem oraz udzielaniem pierwszej pomocy. Umożliwiamy również zwiedzanie zakładu przez dzieci z lokalnych szkół i przedszkoli.

Bezpieczeństwo jest dla nas na pierwszym miejscu

Chcemy być i jesteśmy bezpieczni - bezpieczeństwo na terenie naszej firmy jest naszą największą wartością. Nasze procesy technologiczne prowadzimy w taki sposób, aby wytworzone odpady, emisje, ścieki, wywierały jak najmniej negatywny wpływ na środowisko naturalne. W sytuacji zagrożenia życia, pomocy poszkodowanym mogą udzielić zakładowi ratownicy GKN.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)