Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Giganci Programowania

ul. Słomińskiego 15/508
00-195 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 539 179 642
[email protected]

www.giganciprogramowania.edu.pl

NIP: 7010705680

Pasja do programowania od najmłodszych lat!

Giganci Programowania to obecna od 7 lat na rynku szkoła programowania dla dzieci i młodzieży. Jednak to nie wszystko! Przede wszystkim jesteśmy zgranym zespołem zaangażowanym w to, co robimy! Każdego dnia, dbając o rozwój cyfrowy najmłodszego pokolenia, dzielimy się z naszymi uczniami pasją do kodowania oraz nowych technologii. Dołącz do naszej gigantycznej misji i stań się jej częścią już teraz!

Giganci Programowania – jak to się zaczęło?

Twórców Gigantów Programowania na początku połączyła przyjaźń i pasja do programowania, aż w końcu chęć do dzielenia sią nią z innymi. Te wartości są naszymi filarami do dziś! Dawid Leśniakiewicz, Sebastian Langa, Radosław Kulesza, Piotr Pełka – czworo absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej postanowiło stworzyć miejsce, w którym dzieci i młodzież będą mogli poszerzać swoje horyzonty i zgłębiać umiejętności techniczne. Zaczęło się niewinnie, kursy prowadzone były jedynie w Warszawie – teraz posiadamy ok. 120 placówek w całej Polsce!

Zespół

Niezależnie od zajmowanego stanowiska, nasz zespół to ludzie pełni pasji! Trenerzy programowania, prowadząc zajęcia, codziennie przekazują tę pasję do kodowania i nowych technologii młodemu pokoleniu. Zespół Organizacji szkoleń dba o całą logistykę i codzienną pracę Trenerów. Nasi Programiści tworzą infrastrukturę systemu wspierającego działanie firmy, a team marketingowy pracuje nad promocją i rozwojem firmy. Działy Sprzedaży i Obsługi Klienta każdego dnia budują relacje z naszymi klientami i wspierają ich w wyborach ścieżki edukacyjnej dla ich dzieci. Dział Rekrutacji – tworzymy, pozyskujemy, rozmawiamy, wprowadzamy do zespołu najlepiej dopasowanych kandydatów. W ramach rozwoju firmy powstały nowe zespoły – Obsługi franczyz, Supportu technicznego i Analiz.

Nasze osiągnięcia

Od roku 2021 jesteśmy globalnym partnerem „Microsoft dla edukacji” w Polsce oraz we wszystkich naszych zagranicznych lokalizacjach, gdzie jesteśmy znani jako Coding Giants. Wspólnie dbamy o technologiczny rozwój zawodowy nauczycieli oraz uczniów.

W ostatnim czasie nasze zaangażowanie w rozwój cyfrowy młodego pokolenia zostało docenione między innymi w plebiscycie EY „Przedsiębiorca Roku 2021” w którym otrzymaliśmy nagrodę specjalną. To wielkie wyróżnienie dla całego naszego zespołu. Co więcej, nasi założyciele zostali dwukrotnie laureatami nagrody Forbesa „30 przed 30”.

Najświeższy nasz sukces to Nagroda Gospodarcza Money.pl w kategorii Start-up Roku.

Wszystkie wyróżnienia i nagrody są sumą zaangażowania całego zespołu oraz pasji włożonej w realizację naszej misji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (69)