Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Gfi Poland Sp. z o.o.

ul. Wołoska 24
p.VI budynek B
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 31 46 000
[email protected]

gfieast.com/pl/kariera/praca

Poznaj nas

Świadczymy kompleksowe usługi IT oraz doradcze na terenie Europy. Posiadamy biura w 5 krajach: Polska, Wielka Brytania, Szwajcaria, Austria i Rumunia. Rośniemy z każdym rokiem i zatrudniamy już 870 pracowników, w tym ponad 720 deweloperów. Utrzymujemy 20 wyspecjalizowanych grup oraz wspieramy ponad 30 systemów i platform.

Tworzymy rozwiązania m.in. dla banków, firm ubezpieczeniowych i telekomunikacyjnych.  Dostarczamy klientom sprawdzonych technologii w obszarach, takich jak: Java, rozwiązania Microsoft .NET, interfejsy użytkownika tj. Angular, jQuery, Ember.js, aplikacje mobilne.

Specjalizujemy się m.in. w tworzeniu systemów portalowych, systemów sprzedażowych, hurtowni danych, rozwiązań i migracji systemów opartych o platformę Azure, AWS i automatyzację testów. Nie obce są nam także technologie związane z Blockchain, Internet of Things, Machine Learning i Artificial Intelligence.

NASZE WARTOŚCI

Praca zespołowa

Jedna osoba wygrywa grę, a zespół wygrywa całe mistrzostwa. Wierzymy, że wspólna praca tworzy dobrą atmosferę i motywuje do działania. Pasja, odwaga, duch zespołowy, to niektóre z wielu cech zapewniających powodzenie naszych projektów.

Odpowiedzialność

Staramy się przewyższać oczekiwania i realizować zobowiązania wobec innych. Czujemy się odpowiedzialni za członków naszego zespołu. Odpowiedzialność to także jedna z podstawowych zasad w którą wpisuje się również dbanie o środowisko naturalne. Dlatego zachęcamy naszych pracowników do wspólnego działania na rzecz ekologii poprzez udział w naszych ECO akcjach.

Jakość

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzają opinie naszych Klientów. Dążymy do skutecznego działania, rozwijamy się i tworzymy nowe koncepcje.

Innowacja

Innowacja to podstawa naszego działania. Bierzemy pod uwagę wszystkie nowości, które mogą wpłynąć na optymalizację procesów biznesowych naszych klientów. Innowacyjne podejście oznacza dla nas rozwój i przyszłość naszej firmy.

Dlaczego Gfi?

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)