Dane kontaktowe

Getinge Shared Services sp. z o.o.

Klimeckiego 1
30-705 Kraków
małopolskie, Polska

www.getinge.com/int/together-as-one

NIP: 7773239623

Opinie naszych pracowników

„Pracę w Getinge rozpoczęłam ponad 2 lata temu. Miałam przyjemność pracować z kilkoma zespołami i ze wszystkich tych doświadczeń wyniosłam jedno silne przekonanie, że Getinge to przede wszystkim ludzie. Firma jest dynamiczna, jak i branża, w której pracujemy, i to właśnie dzięki zaangażowaniu naszych pracowników udaje nam się przechodzić przez zmiany i nowe wyzwania w naszej organizacji.

Getinge, jako firma z branży medycznej, ma w swojej ofercie szereg produktów, dzięki którym codziennie lekarze i pielęgniarki ratują ludzkie życia. Myśl o tym, że moja praca, choćby w małym stopniu, ale jednak, przyczynia się do tego, wpływa na moją motywację i poczucie, że robię coś dobrego.

Ponadto w Getinge jako pracodawcy bardzo doceniam możliwość uczestnictwa w szeregu szkoleń skierowanych do liderów, zarówno w kraju, jak i za granicą. Praca tutaj pomaga mi rozwijać moje kompetencje oraz wykorzystywać nabytą wiedzę w praktyce. Takie doświadczenie jest dla lidera bezcenne.”

- Konstancja, lider zespołu


„Moja przygoda w Getinge rozpoczęła się stosunkowo niedawno. Jestem stażystką dopiero niecały miesiąc, ale już wiem, że był to jeden z lepszych wyborów jakich dokonałam. 

Mało gdzie można spotkać tak otwarte i miłe osoby, które pomagają w rozwijaniu Twojej ścieżki zawodowej. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie znajdują swoje przełożenie w obowiązkach jakie otrzymałam do realizacji. Codziennie jestem szkolona z coraz to nowych rzeczy, więc na pewno nie można narzekać na małą ilość zadań do wykonania. Kolejnym atutem są oczywiście elastyczne godziny czasu pracy, gdzie spokojnie można połączyć studiowanie z pracą. Także należy zwrócić uwagę, że odbywany staż jest płatny.

Z czystym sumieniem pragnę polecić Getinge jako dobrego pracodawcę dla osób, które chcą rozwinąć się zawodowo, a przy tym poznać ciekawe osoby.”

- Jolanta, stażysta

 

„Pracę w Getinge zacząłem ponad trzy lata temu, zaraz po otwarciu SSC w Krakowie. Dzięki temu miałem możliwość uczestniczenia w kształtowaniu i udoskonalaniu przejmowanych procesów. Zaczynałem jako księgowy na jednej z fabryk, w miarę czasu zmieniłem zakres swoich obowiązków: byłem starszym księgowym dla dwóch, później trzech spółek, zaś aktualnie pracuję w kontrolingu całej grupy. Tak więc w moim przypadku nieustannie coś się dzieje, z czego akurat jestem bardzo zadowolony, bo lubię nowe wyzwania.

In plus trzeba również dodać nowe podejście firmy do szkoleń, które są teraz bardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji pracowników (wcześniej bywało z tym różnie) a także dobry dojazd nawet z drugiego końca Krakowa.”

- Mieczysław, specjalista ds. kontrolingu

 

„Jestem dumna, że pracuję w firmie, która tworzy bogaty asortyment produktów/sprzętu dla szpitali, ratując ludzkie życie. To magiczna informacja usłyszeć, że dzięki nowemu urządzeniu służącemu do wentylacji, uratowane zostało życie noworodka.  To moja wisienka na torcie.

Ważne są dla mnie również relacje z ludźmi, pozytywna energia, możliwość rozwoju zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy. Mamy wspólny cel i pracujemy razem, wsparcie okazywane sobie nawzajem jest niesamowite - daje bezpieczeństwo i siłę na kolejne wyzwania.

Firma dba o pracowników zapewniając  liczne szkolenia, konkursy, benefity oraz imprezy. Szczerze polecam.”

- Celina, koordynator zespołu

 

„W Getinge swoją przygodę zaczęłam od 3-miesięcznego stażu. Byłam wówczas na 1 roku studiów magisterskich. Czas pracy miałam bardzo elastyczny, był dostosowywany do mojej dyspozycyjności. Trafiłam do wspaniałego teamu, gdzie poznałam ciekawych ludzi, z którymi również mam możliwość spotykania się po pracy.

Podczas stażu nauczyłam się wielu przydatnych rzeczy. Każdy służył mi pomocą, gdy tylko z czymś sobie nie radziłam. Początkowo moja praca polegała na najprostszych zadaniach typu skanowanie, rejestrowanie faktur. Z czasem dochodziły inne, bardziej urozmaicone obowiązki - kontakt z klientami, księgowanie faktur, praca na różnych programach – min. SAP, M3, OPTO.

Warto też dodać, że staż jest dobrze płatny. Na umowie absolwenckiej również możemy skorzystać z benefitów jakim np. jest karta Multisport, a na umowie o pracę dochodzi także opieka medyczna.

Getinge organizuje co jakiś czas różne imprezy pracownicze, mające na celu integrację pracowników, a także odskocznię od codziennych obowiązków.

Organizowane są też różne szkolenia wewnętrzne w firmie, a także Getinge dofinansowuje możliwość nauki języków obcych w wybranych szkołach językowych.

Po zakończonym stażu, przeszłam na umowę o pracę na pół etatu, z racji uczęszczania na studia dzienne mój czas pracy był nadal elastyczny. Do moich obowiązków należało to samo co na stażu, ale także miałam możliwość współpracy z innymi teamami, gdzie nauczyłam się kolejnych ciekawych rzeczy.

Obecnie pracuję na stanowisku Junior Accountant na pełny etat. Praca jest bardzo ciekawa, nie można się przy niej nudzić. Z pewnością nie mogę powiedzieć, że jest monotonna, gdyż mam przeróżne obowiązki i zawsze trafi się jakiś ciekawy case do rozwiązania.

Jeśli zastanawiasz się nad wysłaniem CV do Getinge, nie wahaj się! Jestem przeogromnie zadowolona z mojego wyboru i każdego dnia z miłą chęcią udaje się do pracy J.”

- Małgorzata, młodszy księgowy

 

„Moja przygoda w Getinge rozpoczęła się w 2014 roku. Jako Koordynator ds. Migracji procesów księgowych miałam szansę uczestniczyć w budowie i rozwoju naszego Centrum, obserwując jak rośnie z każdym miesiącem.

Praca w Getinge to ciągły rozwój, wyzwania  i zdobywanie nowych doświadczeń. Po dwóch latach udziału w migracjach, otrzymałam szansę spróbowania swoich sił w nowym obszarze – Automatyzacji procesów biznesowych (RPA).

Każdy pracownik, który ma ambicję, aby zrobić coś więcej i móc się rozwijać, może to zrobić, nie tylko poprzez szkolenia. Nasza firma daje możliwość uczestnictwa w wielu projektach, a przy tym wykorzystania doświadczenia oraz praktycznej wiedzy do ulepszania procesów wykonywanych na co dzień.

Dodatkowo, branża w której działa Getinge ma dla mnie duże znaczenie, tak jak i świadomość, że w pewnym stopniu przyczyniamy się do ratowania zdrowia i życia ludzkiego.”

-Dagmara, kierownik ds. automatyzacji procesów

 

„Jestem pracownikiem Getinge już ponad trzy lata i od samego początku zajmuję się wsparciem funkcji procesowych. Zarówno praca w Kontrolingu jak i obecnie w dziale Service Delivery daje mi niepowtarzalną okazję całościowego spojrzenia na to jak działa centrum usług wspólnych i jak kształtują się interakcje pomiędzy różnymi interesariuszami zaangażowanymi w rozwój całej organizacji.

To co najbardziej lubię w swojej pracy, to otwartość na nowe pomysły. Ze względu na to iż organizacja jest wciąż w fazie rozwoju, możliwe jest proponowanie własnych rozwiązań, które moim zdaniem, łatwiej niż w innych firmach są akceptowane przez kierownictwo. Co więcej, istnieje duże pole współpracy z Partnerem Biznesowym, który również w sposób bardzo konstruktywny rozpatruje wszelkie propozycje usprawnień na szerszą skalę.”

-Robert, service delivery specialist