Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Getinge Shared Services sp. z o.o.

Klimeckiego 1
30-705 Kraków
małopolskie, Polska

www.getinge.com/int/together-as-one

NIP: 7773239623

O firmie

Getinge jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań medycznych dla sal operacyjnych, jednostek intensywnej terapii, działów sterylizacji oraz instytucji zajmujących się szeroko rozumianymi badaniami w dziedzinach biotechnologii, farmacji oraz rozwoju medycyny. Bazując na naszym bezpośrednim doświadczeniu oraz ścisłej współpracy z ekspertami klinicznymi, pracownikami służby zdrowia i specjalistami medycznymi, tworzymy rozwiązania, których celem jest usprawnienie codziennego życia ludzi – obecnie jak i w przyszłości.

Jako wiodąca firma medyczno-technologiczna, nasza uwaga skupiona jest na tym, aby wszystkie zasoby i działania ukierunkowane były na pomoc w ratowaniu jak największej liczby istnień na całym świecie.

Czy wiesz, że…

  • Getinge zatrudnia ponad 10 000 pracowników o profilach zarówno administracyjnych, jak i produkcyjnych, w ponad 40 krajach, takich jak: Francja, Niemcy, Polska, Szwecja, Turcja, ale również Chiny, Brazylia i USA.
  • Doniesienia o trzęsieniach ziemi na Haiti oraz w Japonii wywołały ogromną chęć niesienia pomocy. Firma Getinge przekazała sterylizatory do obu miejsc klęski. To tylko jeden z wielu przykładów ważnych inicjatyw podjętych w grupie Getinge.
  • Od początku obecności na giełdzie sztokholmskiej (1993 r.) grupa Getinge notuje średni wzrost sprzedaży na poziomie 15% w skali rocznej.
  • Produkty Getinge pojawily się w znanych i lubianych serialach, np. Grey’s Anatomy, House of Cards czy Captain America.

Centrum usług wspólnych (Shared Services Center)

Centrum Usług Wspólnych w Getinge odgrywa znaczącą rolę w poprawie efektywności całej organizacji. Koncentrując się na centralizacji procesów globalnych, przyczyniamy się do tworzenia skutecznej komunikacji pomiędzy jednostkami tej samej grupy kapitałowej, doskonaleniem procesów,
a w rezultacie wzmacniamy konkurencyjność marki na rynku. Getinge posiada swoje Centrum
w Krakowie (Polska) wspierające region EMEA (głównie Europy) oraz obszar USA i Kanady.

Celem Centrum Usługowego Getinge jest zapewnienie działalności operacyjnej na najwyższym światowym poziomie, jednocześnie opartej na wartościach będących filarami rozwoju firmy. Dążymy
do przejmowania odpowiedzialności za procesy i dostarczania wysokiej jakości usług, bazując
na współpracy i pasji. Tworzą one wartość dodaną dla Getinge, pozwalając organizacji skupić się
na podstawowej działalności biznesowej.

Getinge SSC w Krakowie świadczy usługi w zakresie finansów, księgowości, controllingu, wsparcia  działów sprzedaży oraz zakupów, a także koordynacji szkoleń na rzecz podmiotów w regionie EMEA. W Krakowie zlokalizowane są również role globalne, których zadaniem jest obsługa procesów mających znaczenie strategiczne dla całej Grupy Getinge.

Wspólne wartości

Nasze wartości dotyczą ludzi i są tworzone przez ludzi w naszej firmie. Odzwierciedlają one jak chcemy być postrzegani przez klientów, pacjentów, opiekunów, dostawców i akcjonariuszy, ale także, jak czujemy się sami jako pracownicy Getinge.

Pasja

Naprawdę troszczymy się o naszych Klientów oraz Pacjentów, dla których świadczone są usługi. Nasza pasja jest zakorzeniona w pragnieniu poprawy zdrowia i dobrostanu innych ludzi.

Współpraca

Otwarta komunikacja i dzielenie się doświadczeniami usprawni współpracę, budując relacje między poszczególnymi działami i poprawiając wyniki wspólnej pracy.

Otwartość

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Dążymy do stworzenia kultury otwartości opartej na przekazywaniu sobie informacji zwrotnej, w ramach której pragniemy wsłuchać się w opinie innych i szanować je.

Doskonałość

Doskonałość to kulturowy fenomen oparty na przywództwie, mentoringu, pracy grupowej i procesach, które stanowią fundament do tworzenia wysokiej jakości oraz najlepszych w swojej klasie produktów i usług.

Współodpowiedzialność

Łańcuch jest tak silny, jak jego najsłabsze ogniwo. Zapewniamy najlepsze rezultaty Klientom i Pacjentom, nie unikając odpowiedzialności za podejmowanie istotnych decyzji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)