Dane kontaktowe

Getinge Shared Services sp. z o.o.

Klimeckiego 1
30-705 Kraków
małopolskie, Polska

www.getinge.com/int/together-as-one

NIP: 7773239623

O firmie

Getinge jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań medycznych dla sal operacyjnych, jednostek intensywnej terapii, działów sterylizacji oraz instytucji zajmujących się szeroko rozumianymi badaniami w dziedzinach biotechnologii, farmacji oraz rozwoju medycyny. Bazując na naszym bezpośrednim doświadczeniu oraz ścisłej współpracy z ekspertami klinicznymi, pracownikami służby zdrowia i specjalistami medycznymi, tworzymy rozwiązania, których celem jest usprawnienie codziennego życia ludzi – obecnie jak i w przyszłości.

Jako wiodąca firma medyczno-technologiczna, nasza uwaga skupiona jest na tym, aby wszystkie zasoby i działania ukierunkowane były na pomoc w ratowaniu jak największej liczby istnień na całym świecie.

Czy wiesz, że…

  • Getinge zatrudnia ponad 10 000 pracowników o profilach zarówno administracyjnych, jak i produkcyjnych, w ponad 40 krajach, takich jak: Francja, Niemcy, Polska, Szwecja, Turcja, ale również Chiny, Brazylia i USA.
  • Doniesienia o trzęsieniach ziemi na Haiti oraz w Japonii wywołały ogromną chęć niesienia pomocy. Firma Getinge przekazała sterylizatory do obu miejsc klęski. To tylko jeden z wielu przykładów ważnych inicjatyw podjętych w grupie Getinge.
  • Od początku obecności na giełdzie sztokholmskiej (1993 r.) grupa Getinge notuje średni wzrost sprzedaży na poziomie 15% w skali rocznej.
  • Produkty Getinge pojawily się w znanych i lubianych serialach, np. Grey’s Anatomy, House of Cards czy Captain America.

Centra Usług Wspólnych (Shared Service Centers)

Centra Usług Wspólnych w Grupie Getinge odgrywają znaczącą rolę w poprawie efektywności całej organizacji. Koncentrując się na centralizacji procesów globalnych, przyczyniamy się do tworzenia skutecznej komunikacji pomiędzy jednostkami tej samej grupy kapitałowej, doskonaleniem procesów, a w rezultacie wzmacniamy konkurencyjność marki na rynku. Getinge posiada dwa Centra Usług Wspólnych: w Krakowie (Polska) wspierające region EMEA (głównie Europy) oraz w San José (Kostaryka) wspierające obszar USA i Kanady.

Celem Centrów Usługowych Getinge jest zapewnienie działalności operacyjnej na najwyższym światowym poziomie, jednocześnie opartej na wartościach będących filarami rozwoju firmy. Dążymy do przejmowania odpowiedzialności za procesy i dostarczania wysokiej jakości usług, bazując na współpracy i pasji. Tworzą one wartość dodaną dla Getinge, pozwalając organizacji skupić się na podstawowej działalności biznesowej.

Getinge SSC w Krakowie świadczy usługi w zakresie finansów, księgowości, wsparcia  działów sprzedaży oraz zakupów na rzecz podmiotów w regionie EMEA. W Krakowie zlokalizowane są również role globalne, których zadaniem jest obsługa procesów mających znaczenie strategiczne dla całej Grupy Getinge.

Profile pracowników

Poszukujemy osób otwartych na pogłębianie swojej wiedzy merytorycznej, chętnych do podzielenia się swoim doświadczeniem oraz ze znajomością języków obcych. Stawiamy na kandydatów, którzy cenią pracę zespołową i razem z nami przyczynią się do rozwoju naszej organizacji. 

Wspólne wartości

Nasze wartości dotyczą ludzi i są tworzone przez ludzi w naszej firmie. Odzwierciedlają one jak chcemy być postrzegani przez klientów, pacjentów, opiekunów, dostawców i akcjonariuszy, ale także, jak czujemy się sami jako pracownicy Getinge.

Pasja

Naprawdę troszczymy się o naszych Klientów oraz Pacjentów, dla których świadczone są usługi. Nasza pasja jest zakorzeniona w pragnieniu poprawy zdrowia i dobrostanu innych ludzi.

Współpraca

Otwarta komunikacja i dzielenie się doświadczeniami usprawni współpracę, budując relacje między poszczególnymi działami i poprawiając wyniki wspólnej pracy.

Otwartość

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Dążymy do stworzenia kultury otwartości opartej na przekazywaniu sobie informacji zwrotnej, w ramach której pragniemy wsłuchać się w opinie innych i szanować je.

Doskonałość

Doskonałość to kulturowy fenomen oparty na przywództwie, mentoringu, pracy grupowej i procesach, które stanowią fundament do tworzenia wysokiej jakości oraz najlepszych w swojej klasie produktów i usług.

Współodpowiedzialność

Łańcuch jest tak silny, jak jego najsłabsze ogniwo. Zapewniamy najlepsze rezultaty Klientom i Pacjentom, nie unikając odpowiedzialności za podejmowanie istotnych decyzji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)