Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Getinge IC Production Poland Sp. z o.o.

ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska k. Poznania
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48616309913
[email protected]

www.getinge.com/pl

NIP: 7773241442

ETAP 1

Aplikowanie

Chcesz dołączyć do Getinge Poznań? Wspaniale! Wszystkie aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz na naszym firmowym fanpage na Facebooku (zakładka Oferty Pracy) oraz w wyszukiwarce ofert na pracuj.pl.

ETAP 2

Selekcja aplikacji

Wszystkie nadesłane CV są szczegółowo analizowane przez nasz Zespół HR. Na tym etapie dokonujemy wstępnej oceny Twoich umiejętności technicznych, kompetencji oraz doświadczenia zawodowego.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna

HR Business Partner kontaktuje się z wybranymi kandydatami i przeprowadza z nimi rozmowy telefoniczne. Na tym etapie weryfikujemy kluczowe dla nas kryteria m.in. Twój poziom znajomości języka angielskiego, który jest wymagany na większości naszych stanowisk. Podczas tej rozmowy masz możliwość lepiej poznać naszą firmę oraz stanowisko, na które aplikowałeś.

ETAP 4

Zadanie rekrutacyjne

Ten etap włączany jest do wielu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne. Weryfikujemy podczas niego kluczowe umiejętności techniczne kandydatów.

ETAP 5

Spotkanie w siedzibie firmy lub on-line

Zapraszamy wybrane osoby na spotkanie z HR Business Partnerem oraz przyszłym przełożonym. Jeżeli aplikowałeś na stanowisko specjalistyczne lub managerskie, to na tym etapie możesz spodziewać się zadań praktycznych, testów kwalifikacyjnych oraz testów osobowościowych.

ETAP 6

Informacja zwrotna

Na tym etapie każdy kandydat otrzymuje od nas telefoniczną lub mailową informację zwrotną.

ETAP 7

Oferta i zatrudnienie

Przedstawiamy ofertę zatrudnienia wybranym kandydatom. Na tym etapie otrzymasz od nas wszystkie potrzebne dokumenty oraz wspólnie ustalimy, od kiedy rozpoczniesz z nami współpracę.

ETAP 8

Witamy w Getinge Poznań!

Gratulacje! Właśnie zostałeś członkiem zespołu Getinge Poznań! Pierwszy dzień rozpoczniemy od wspólnego powitania Cię i oprowadzenia po firmie. Następnie przedstawimy Ci plan wdrożeniowy, który będzie przygotowany indywidualnie pod Twoje stanowisko.