Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Getinge IC Production Poland Sp. z o.o.

ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska k. Poznania
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48616309913
[email protected]

www.getinge.com/pl

NIP: 7773241442

POZNAJ NAS

W Getinge wierzymy, że ratowanie życia ludzkiego jest bez wątpienia najwspanialszą pracą na świecie! Dlatego od ponad stu lat tworzymy nowatorskie rozwiązania dla opieki zdrowotnej, jako jedna z największych firm działających w branży technologii medycznej.

Czy wiesz, że…

  • Getinge zatrudnia ponad 10 tys. pracowników o profilach zarówno administracyjnych, jak i produkcyjnych, w ponad 35 krajach, takich jak: Francja, Niemcy, Polska, Szwecja, Turcja, ale również Chiny, Brazylia i USA.
  • Doniesienia o trzęsieniach ziemi na Haiti oraz w Japonii wywołały ogromną chęć niesienia pomocy. Firma Getinge przekazała sterylizatory do obu miejsc klęski. To tylko jeden z wielu przykładów ważnych inicjatyw podjętych w grupie Getinge.
  • Od początku obecności na giełdzie sztokholmskiej (1993 r.) grupa Getinge notuje średni wzrost sprzedaży na poziomie 15% w skali rocznej.
  • Produkty Getinge pojawiły się w znanych i lubianych serialach, np. Grey’s Anatomy, House of Cards i Captain America.

CO ROBIMY?

W przekonaniu, że każda osoba i każda społeczność powinna mieć dostęp do najlepszej możliwej opieki, firma Getinge dostarcza szpitalom oraz instytucjom naukowym produkty i rozwiązania mające na celu poprawę warunków klinicznych i optymalizację przepływu pracy. Oferta obejmuje produkty i rozwiązania dla intensywnej terapii, zabiegów sercowo-naczyniowych, sal operacyjnych, sterylizacji oraz badań naukowych. Firma Getinge zatrudnia ponad 10 000 osób na całym świecie, a jej produkty są sprzedawane w 135 krajach.

GETINGE IC PRODUCTION POLAND z siedzibą w Plewiskach pod Poznaniem powstało w 2014 roku. Zajmujemy się produkcją sterylizatorów dla branży medycznej i przemysłu biotechnologicznego. Zatrudniamy obecnie ok. 200 utalentowanych osób!

NASZE WARTOŚCI

Koncentrujemy się na przeżywaniu pięciu podstawowych wartości kulturowych we wszystkim, co robimy. Są to:

PASJA, WSPÓŁPRACA, OTWARTOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ I WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Najsilniejszą wartością kulturową jest PASJA, która  stawiamy w samym centrum naszych wartości. Jest to pasja naszych pracowników do pracy, firmy i życia. Wynika z chęci poprawy zdrowia i samopoczucia innych osób. Z pełnym oddaniem dbamy o naszych klientów i pacjentów. Nasze wartości wpisują się w rekrutację, rozwój i ocenę naszych pracowników.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

W Getinge zapewniamy możliwość kariery, która zarówno inspiruje, jak i stawia nowe wyzwania. Wspólnie tworzymy rozwiązania, które ratują życie ludzi na całym świecie. Jesteśmy świadomi, że nasza praca wpływa na życie innych, dlatego z pełnym zaangażowaniem pomagamy naszym klientom w zapewnianiu doskonałej opieki medycznej. Nasza wspólna pasja do życia wpływa na to, kim jesteśmy i jak współpracujemy.

Dołącz do nas i wspólnie z nami dziel się #passioforlife!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)