Dane kontaktowe

Getin Noble Bank S.A.

Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.getinbank.pl/kariera

NIP: 1080004850

POZNAJ NAS

Getin Noble Bank jest bankiem z większościowym polskim kapitałem. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Bankowość detaliczną reprezentuje marka Getin Bank, której Klientami są osoby oczekujące sprawdzonych produktów finansowych oraz uproszczonych procedur. W ramach marki Noble Bank świadczone są usługi w zakresie Private Bankingu — poza dedykowanymi produktami finansowymi, Noble Bank oferuje także doradztwo w zakresie nieruchomości, inwestycji, wsparcia prawno-podatkowego oraz art bankingu.

Nasz zespół liczy kilka tysięcy pracowników. Tworzą go zarówno ludzie młodzi, dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, jak i specjaliści rynkowi czy eksperci. Jesteśmy nastawieni na dynamiczny rozwój i na każdym szczeblu cenimy profesjonalizm działań. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych pracowników Getin Noble Bank i budować karierę w naszych strukturach, zapraszamy Cię na naszą stronę: https://www.getinbank.pl/kariera.

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWIJAĆ?

PRACA W ODDZIALE BANKU

W naszym Banku masz możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej oraz doskonalenia swoich kompetencji sprzedażowych na stanowiskach różnego szczebla w jednym z trzech segmentów dedykowanych dla naszych Klientów: segmencie detalicznym, Noble oraz Private Banking. Łącznie nasz zespół obsługuje ponad 2,2mln Klientów.

PRACA W CONTACT CENTER

Contact Center Getin Noble Banku jest ważnym działem naszej firmy. To od Pracowników Contact Center Klienci dowiadują się o interesujących ofertach i to do nich zwracają się w pierwszej kolejności, jeśli napotkają problemy.

PRACA W IT

Zespół IT Getin Noble Banku, w skład którego wchodzą programiści, testerzy, sieciowcy, administratorzy oraz programiści baz danych, tworzy innowacyjne instrumenty informatyczne na rynku finansowym. Rozwijamy i utrzymujemy zaawansowane technologicznie systemy informatyczne, takie jak: systemy transakcyjne, bankowość internetowa/mobilna, systemy sprzedażowe, CRM i inne.

PRACA W BACK- OFFICE

W naszych centralach mieszczących się w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach zatrudniamy specjalistów i menedżerów związanych z pracą back- office. Obszary, w których można realizować się zawodowo to m.in.: administracja, marketing, zarządzanie ryzykiem, HR, audyt oraz controlling.

TAK POWSTAJE ODDZIAŁ GETIN BANKU

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (55)