Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Getin Noble Bank S.A.

Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.getinbank.pl/kariera

NIP: 1080004850

POZNAJ NAS

Jesteśmy bankiem z większościowym polskim kapitałem, a naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Bankowość detaliczną reprezentuje marka Getin Bank, a zamożnych Klientów Bankowości Osobistej oraz Private Banking obsługujemy w ramach marki Noble Bank. Z naszych usług można korzystać w rozległej sieci oddziałów, za pośrednictwem Contact Center, bankowości internetowej oraz poprzez aplikację mobilną.

W GNB świetną atmosferę, rozwój i wyzwania mamy w standardzie, dlatego nasz team idealnie uzupełnią zarówno osoby z doświadczeniem, jak i te, które stawiają pierwsze kroki w świecie bankowości. Liczysz się Ty i Twoje zaangażowanie, bo każdy z nas jest inny, ale wszyscy tworzymy jeden Getin Noble Bank!

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWIJAĆ?

PRACA W CONTACT CENTER

Jeśli lubisz się rozwijać, łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi, a dobra atmosfera napędza Cię do działania, dołącz do naszego Contact Center! To ważna część naszej firmy - od Pracowników tego obszaru Klienci dowiadują się o interesujących ofertach i to do nich zwracają się w pierwszej kolejności, jeśli napotkają problemy.

PRACA W IT

Jeżeli interesujesz się nowymi technologiami i rozwiązaniami fintechowymi, to aplikuj do naszego Obszaru IT!

W skład tego obszaru w naszym Banku wchodzą: programiści, testerzy, sieciowcy, administratorzy oraz programiści baz danych. To właśnie oni tworzą, rozwijają i utrzymują technologicznie systemy informatyczne, takie jak: systemy transakcyjne, bankowość internetowa/mobilna, systemy sprzedażowe, CRM i inne.

PRACA W CENTRALI

Nasze centrale mieszczą się w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach. Pracują w nich specjaliści i menadżerowie związani z pracą w back-office. Dołącz do nas i realizuj się zawodowo w takich obszarach jak: administracja, marketing, zarządzanie ryzykiem, HR, audyt oraz controlling.

PRACA W ODDZIALE BANKU

Jeżeli potrafisz budować relacje, masz pozytywne nastawienie, szybko się uczysz i chcesz rozwijać się w branży finansowej, to znak, że idealnie wpisujesz się w profil doradcy klienta!

Rozpocznij karierę w naszym Banku i rozwijaj swoje kompetencje sprzedażowe na stanowiskach różnego szczebla w jednym z segmentów dedykowanych dla naszych Klientów: detalicznym, Noble lub Private Banking.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (52)