Dane kontaktowe

GetFresh Sp. z o.o.

Łopuszańska 38 B
02-232 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 801 205 805
[email protected]

www.darnatury.pl

NIP: 5252624211

Kim jesteśmy?

GetFresh Sp. z o.o. = Dar Natury = Ponad 25 lat doświadczenia na rynku

Dar Natury to najbardziej znana marka na rynku dostaw wody do firm i domów. Już od ponad 25 lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów, dostarczając im zdrową i świeżą wodę.

Woda źródlana Dar Natury pochodzi z polskiego źródła, położonego na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. O najwyższą jakość wody dba nasze laboratorium, badając codziennie każdą jej kroplę.

Własna sieć dystrybucji, zlokalizowana na terytorium całej Polski, oraz liczna flota samochodowa pozwalają nam dostarczać idealnie czystą wodę tysiącom Klientów w całej Polsce.

Dzięki szczególnej trosce o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, wielokrotnie zostaliśmy uhonorowani prestiżową nagrodą konsumencką Dobry Produkt roku 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 oraz 2018.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu

Budujemy pozytywne i długotrwałe relacje z Pracownikami i Klientami. Starannie dobieramy kandydatów w procesie rekrutacji i profesjonalnie wdrażamy w nowe obowiązki. Współpraca opiera się na partnerstwie i równym traktowaniu wszystkich Pracowników.

Pracujemy w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia, kierując się uczciwością we wszystkim, co robimy.

Nagrody i wyróżnienia

Woda źródlana Dar Natury już od 6 lat regularnie zyskuje aprobatę wśród konsumentów, dzięki czemu od 2013 roku otrzymujemy nagrodę Dobry Produkt Wybór Konsumenta.

W 2017 roku otrzymaliśmy również nagrodę European Aqua Awards za najlepszą stronę internetową, przyznaną przez stowarzyszenie WE, WATERCOOLERS EUROPE.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)