Dane kontaktowe

GetBack S.A.

ul. Pileckiego 63
02-781 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.getbacksa.pl

Pozostałe lokalizacje:

Getback S.A.

ul. Powstańców Śląskich 2-4
53-333 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.getbacksa.pl

Getback S.A.

ul. Wincentego Witosa 16
20-315 Lublin
lubelskie, Polska
[email protected]

www.getbacksa.pl

Getback S.A.

ul. Składowa 12
15-399 Białystok
podlaskie, Polska
[email protected]

www.getbacksa.pl

Getback S.A.

ul. Kraszewskiego 1
85-240 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
[email protected]

www.getbacksa.pl

Kim jesteśmy

Znajdujemy się w czołówce polskich spółek zarządzających wierzytelnościami, a pod względem aktywności w nabywaniu portfeli - jesteśmy liderem. W Polsce działamy od 2012 roku, a w Rumunii od 2014. Nasz model biznesowy oparty jest na następujących filarach: zakup portfeli wierzytelności na rachunek własny, zarządzanie portfelami inwestycyjnymi obejmującymi wierzytelności zewnętrznych funduszy oraz świadczenie usług związanych z dochodzeniem wierzytelności na zlecenie w imieniu innych podmiotów. Aktualnie zatrudniamy ponad 1400 pracowników i nadal się rozwijamy! Odwiedź zakładkę Nasza misja i wartości, gdzie znajduje się więcej informacji na nasz temat.

Nasze oddziały

Co Cię czeka w Getback?

Przyjazne środowisko pracy

Przyjazna atmosfera jest bardzo ważnym elementem każdej pracy. W GetBack o tym wiemy, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się tutaj dobrze. Od początku istnienia firmy mówimy sobie po imieniu, i ta tradycja podtrzymywana jest do dziś, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Dbamy o integrację zespołu i stałą motywację, abyś u nas czuł się dobrze.

Uczciwe zarobki

Wynagrodzenie, jakie Ci zaproponujemy odpowiada stawkom rynkowym i jest uczciwie dopasowywane do Twojego doświadczenia zawodowego i umiejętności. Zależy nam także na transparentności, dlatego już podczas pierwszych dni pracy w naszej firmie dowiesz się jakie czynniki Twojej pracy mogą się przełożyć na awans w przyszłości.

Programy rozwojowe

Rozwój jest dla nas naturalny i która towarzyszy nam nieustannie, od początku istnienia Getback. Wierzymy w tzw. synergię rozwoju, gdzie wzrost organizacji i rozwój pracownika wzajemnie na siebie oddziałują. W codziennej pracy staramy się, aby ta synergia była zachowana:

  • prowadzimy wewnętrzne szkolenia, podnoszące nasze kompetencje;
  • posiadamy interaktywną bazę wiedzy – platformę szkoleniową dostępną dla wszystkich pracowników;
  • dofinansowujemy studia - naszym najlepszym pracownikom oferujemy możliwość pokrycia części kosztów ich dalszej edukacji;
  • pomagamy zdobywać kompetencje managerskie - nasi managerowie, liderzy i koordynatorzy mogą korzystać ze szkoleń doskonalących kompetencje managerskie;
  • dajemy sobie rzetelny feedback - w ramach programu rozwojowego wszyscy nasi pracownicy odbywają z przełożonymi cykliczne rozmowy, w ramach których mogą porozmawiać o dotychczasowej pracy i uzyskać konstruktywną odpowiedź zwrotną;
  • organizujemy programy mentoringowe – doświadczeni pracownicy mają okazję zostać mentorem osób mniej doświadczonych, dzięki czemu kształtują swoje kompetencje liderskie i nieustannie doskonalą w codziennej pracy;

Liczne konkursy i akcje tematyczne

Jesteśmy zwolennikami konkursów i zabaw poprzez grywalizację. Dzięki nim chcemy budować Twoją tożsamość z firmą. Wśród nagród, jakie wręczaliśmy do tej pory znalazły się m.in.: pobyt w luksusowym hotelu, aparat fotograficzny czy bilety na festiwal muzyczny.

Grupy sportowe

W Warszawie prężnie działa grupa koszykarska i siatkarska, we Wrocławiu mamy grupę cyklistów, drużynę kartingową i biegaczy, a w Lublinie i Białymstoku działają grupy piłkarskie. Dajemy Ci możliwość regularnego uczestnictwa w treningach i lokalnych rozgrywkach.

Imprezy firmowe

W Getback regularnie staramy się integrować także po pracy. Organizujemy wydarzenia z różnych okazji, jak na przykład Święta Bożego Narodzenia, czy urodziny spółki. Dbamy także o dobre relacje w zespołach podczas wyjść integracyjnych, np. do restauracji, czy na kręgle.

Biblioteka firmowa

Mamy własne biblioteki - posiadamy ich aż trzy: we Wrocławiu, w Warszawie i w Lublinie. Możesz zamawiać i wypożyczać książki branżowe według potrzeb, np. z zakresu marketingu, zarządzania, rozwoju osobistego czy prawa.

Wewnętrzna platforma komunikacji

Dzięki temu narzędziu możesz tworzyć z innymi pracownikami grupy zainteresowań, wymieniać się ciekawymi informacjami, czy poczytać o najnowszych wydarzeniach z życia firmy.

CSR

Wspieramy potrzebujących – będziesz miał możliwość wskazywania inicjatyw, które chcesz wspierać. Do tej pory angażowaliśmy się w akcje na rzecz domów dziecka, schronisk dla zwierząt, samotnych matek czy MOPS-ów.

Rekrutacje wewnętrzne i programy poleceń

To od Ciebie zależy jaką ścieżkę kariery obierzesz. W Getback staramy się wspierać Twoje ambicje, a dzięki rekrutacjom wewnętrznym zwiększamy spectrum możliwości. Doceniamy także Twoje rekomendacje, cieszymy się mając możliwość zatrudnienia osoby z Twojego otoczenia, za co otrzymujesz nagrodę.

Pyszna kawa

Codziennie umilamy sobie czas pracy świeżo parzoną kawą. Każde biuro Getback dysponuje kuchniami wyposażonymi m.in. w ekspres do kawy.

 

„W życiu liczy się balans”

Uważamy, że pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym powinien istnieć BALANS. W Getback staramy się, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie także dniem Twojego życia. Mamy wielką satysfakcję pracując wokół ludzi pełnych pasji, które staramy się wspierać. Wierzymy, że to z nich wynika codzienne zaangażowanie i uśmiech na twarzy.

Ty także poczuj swój balans i dołącz do Getback!

Ostatnie wpisy dla GetBack S.A.