Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Gestamp Polska Sp. z o.o.

Działkowców 12
62-300 Września
wielkopolskie, Polska
Telefon: 6143696000
[email protected]

www.gestamp.com

NIP: 6912202707

Kim jesteśmy

Jesteśmy międzynarodową grupą firm zajmujących się projektowaniem, opracowywaniem i produkcją części oraz zespołów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Specjalnością naszej grupy jest opracowywanie innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym pojazdy samochodowe są coraz bardziej bezpieczne i lekkie, zużywają mniej energii oraz wywierają mniej szkodliwy wpływ na środowisko.

Prowadzimy działalność w 24 krajach, w których posiadamy ponad 110 zakładów produkcyjnych oraz 13 ośrodków badawczo-rozwojowych.

Na całym świecie zatrudniamy ponad 41 000 osób. W Polsce posiadamy trzy zakłady produkcyjne, dwa we Wrześni, gdzie zatrudniamy łącznie 800 osób i jeden we Wrocławiu zatrudniający 480 osób.

Pracownicy o nas

Sylwia Tomaszewska - młodszy operator
Z firmą Gestamp Polska związana jestem od 13 lat. Moja praca polega na kontroli jakościowej tłoczonych elementów karoserii. Rozpoczynając pracę w Gestamp Polska spotkałam się z miłą i przyjazną atmosferą, która pozwoliła na szybkie zaaklimatyzowanie się w nowym zespole. Pracę w naszej firmie polecam wszystkim, którzy chcą zdobyć doświadczenie w rozwijającej się branży motoryzacyjnej, są komunikatywni i nie szukają rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków

Miłosz Matuszczak - inżynier procesu
Praca na stanowisku Inżyniera Procesu łączy w sobie działania praktycznie we wszystkich obszarach działalności naszej firmy. Tak szeroki zakres obowiązków umożliwia w pełni rozwinąć swoje umiejętności nie tylko z zakresu wiedzy technicznej, ale również daje możliwość poznania wielu zagadnień związanych z zarządzaniem projektami. Dzięki współpracy z największymi firmami branży motoryzacyjnej, takimi jak Volkswagen czy General Motors, mam przyjemność pracować w międzynarodowym środowisku, oraz poznawać najnowsze narzędzia wspomagające prace projektowe.

Dołącz do nas

W najbliższym czasie planujemy dalszy rozwój firmy, co wiąże się bezpośrednio ze zwiększeniem zatrudnienia w naszych zakładach.
Jeżeli chciałbyś razem z nami tworzyć przyszłość, wyślij do nas swoje CV na adres mailowy: [email protected]

Jeśli są to Twoje pierwsze kroki do kariery zawodowej i jesteś otwarty na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego w globalnym środowisku pracy, zgłoś swoją kandydaturę na staż lub praktykę wysyłając swoje CV na adres mailowy: [email protected]

Poczytaj o nas więcej: www.gestamp.com

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)