Dane kontaktowe

Gestamp Polska Sp. z o.o.

Działkowców 12
62-300 Września
wielkopolskie, Polska
Telefon: 6143696000

www.gestamp.com

NIP: 6912202707

Kim jesteśmy

Gestamp to międzynarodowa grupa firm zajmujących się projektowaniem, opracowywaniem i produkcją części oraz zespołów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Specjalnością grupy jest opracowywanie innowacyjnych produktów, dzięki którym pojazdy samochodowe są coraz bardziej bezpieczne i lekkie, zużywają mniej energii i wywierają mniej szkodliwy wpływ na środowisko.      

Prowadzimy działalność w 22 krajach, w których posiadamy 109 zakładów produkcyjnych oraz 13 ośrodków badawczo rozwojowych. Na całym świecie zatrudniamy ponad 43 000+ pracowników. 

W Polsce posiadamy dwa zakłady produkcyjne, we Wrocławiu i we Wrześni, w których zatrudniamy ponad 1450 pracowników.

Pracownicy o nas

Sylwia Tomaszewska - młodszy operator
Z firmą Gestamp Polska związana jestem od 11 lat. Moja praca polega na kontroli jakościowej tłoczonych elementów karoserii. Rozpoczynając pracę w Gestamp Polska spotkałam się z miłą i przyjazną atmosferą, która pozwoliła na szybkie zaaklimatyzowanie się w nowym zespole. Pracę w naszej firmie polecam wszystkim, którzy chcą zdobyć doświadczenie w rozwijającej się branży motoryzacyjnej, są komunikatywni i nie szukają rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków

Miłosz Matuszczak - inżynier procesu
Praca na stanowisku Inżyniera Procesu łączy w sobie działania praktycznie we wszystkich obszarach działalności naszej firmy. Tak szeroki zakres obowiązków umożliwia w pełni rozwinąć swoje umiejętności nie tylko z zakresu wiedzy technicznej, ale również daje możliwość poznania wielu zagadnień związanych z zarządzaniem projektami. Dzięki współpracy z największymi firmami branży motoryzacyjnej, takimi jak Volkswagen czy General Motors, mam przyjemność pracować w międzynarodowym środowisku, oraz poznawać najnowsze narzędzia wspomagające prace projektowe.

Dołącz do nas

W najbliższym czasie planujemy dalszy rozwój firmy, co wiąże się bezpośrednio ze zwiększeniem zatrudnienia w takich obszarach jak:

✔ biuro techniczne – inżynierowie procesu,
✔ utrzymanie ruchu – specjaliści, automatycy, elektrycy i mechanicy,
✔ logistyka – specjaliści ds. logistyki i ekspedycji,
✔ narzędziownia – narzędziowcy i frezerzy.

Jeżeli chciałbyś razem z nami tworzyć przyszłość, wyślij do nas swoje CV na adres mailowy:

✔ Gestamp Polska - [email protected]

Poczytaj o nas więcej: www.gestamp.com

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)