Dane kontaktowe

Gerda Broker sp. z o.o.

Sky Office Center 2p.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
mazowieckie, Polska

gerdabroker.pl/kariera

NIP: 5213644586

Nasza Firma

Firma doradztwa finansowego Gerda Broker działa na rynku od 2013 roku. Jesteśmy niezależną, polską firmą doradczą, niepowiązaną z żadną grupą finansową, co daje nam gwarancję rzetelnego i w pełni obiektywnego świadczenia usług doradztwa finansowego. Kompleksowo wspieramy inwestorów prywatnych w pomnażaniu ich kapitału. Na rynku wyróżniamy się najwyższą jakością obsługi. Naszym klientom dostarczamy ekspertyzę oraz unikalne rozwiązania finansowe i inwestycje w nieruchomości oraz grunty. Wiele z nich stanowi ofertę na wyłączność. Promujemy bezpieczne i rentowne inwestowanie. Przedsiębiorstwom pomagamy w pozyskaniu finansowania na rozwój. Aktualnie zatrudniamy ponad 80 osób. Nasze wymierne sukcesy to ponad 3 tysiące klientów, ponad 1 mld zł zorganizowanego finansowania oraz stale rosnący zespół wysokiej klasy specjalistów.

Sieć Oddziałów i Centrala

Nasza główna linia biznesowa, Wealth Management, zorganizowana jest w sieci oddziałów w największych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Bielsku-Białej, Rzeszowie oraz Olsztynie. W związku z dalszym rozwojem, w oddziałach prowadzimy procesy rekrutacyjne, do których zapraszamy ambitnych i przedsiębiorczych kandydatów, posiadających kierunkowe wykształcenie i doświadczenie w zakresie inwestycji na rynkach kapitałowych i inwestycji w nieruchomości.

Centrala firmy mieści się w Warszawie na Służewcu i zatrudnia specjalistów w  działach: marketingu, prawnym, ekonomicznym, inwestycji, analiz i ryzyka, nieruchomości, rachunkowości, HR oraz administracji.

W biznesie najważniejsze są relacje

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą, która działa w bardzo dynamicznym, stale zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Działamy w segmentach rynku o wysokim potencjale rozwoju. Rośniemy organicznie, wspólnie tworząc organizację opartą na wiedzy i długofalowych relacjach z inwestorami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami. Rozwijamy naszą wewnętrzną ekspertyzę i know-how. Naszym celem jest nie tylko nadążanie, ale wręcz wyprzedzanie i kreowanie lokalnie pożądanych trendów rynkowych. Budujemy nasz biznes na indywidualnych kompetencjach i partnerskich relacjach, opartych na wzajemnym zaufaniu. Codziennie dzielimy się wiedzą oraz wspieramy w dostarczaniu najlepszych usług naszym klientom. Wspólnie pokonujemy wyzwania i wypracowujemy nowe rozwiązania, dzięki czemu stale się rozwijamy. Razem tworzymy zespół, do którego każdy wnosi wartość. Jesteśmy „długo-dystansowcami”, więc dbamy o równowagę w życiu i elastycznie godzimy nasze obowiązki i życie prywatne.