Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GEODIS Road Network sp. z o.o.

ul. Spedycyjna 1
05-870 Błonie
mazowieckie, Polska

NIP: 5270104717

STAŻE I PRAKTYKI

Jeżeli szukasz możliwości bliższego poznania branży TSL, chcesz zdobyć praktyczną wiedzę, jesteś ambitny i lubisz wyzwania, zapraszamy na praktyki lub staż w GEODIS Road Network

PRAKTYKI

  • Realizowane przez cały rok
  • Program bezpłatny
  • Czas trwania: 1-2 miesiące
  • Uczniowie szkół technicznych oraz studenci I-III roku
  • 21 miast w Polsce


STAŻE

  • Realizowane w okresie letnim lub całoroczne
  • Program płatny
  • Czas trwania: 3 miesiące, 12 miesięcy
  • Studenci IV-V rok i absolwenci
  • Wybrane lokalizacje

 

Organizując praktyki oraz staże umożliwiamy zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych studentom i absolwentom z całej Polski.

Zapraszamy do naszego zespołu, w którym oprócz ciekawej pracy, pełnej wyzwań i okazji do poszerzania swojej wiedzy i nabywania nowych umiejętności poznasz ciekawych ludzi, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

GEODIS możesz spotkać także na swojej uczelni. Aktywnie współpracujemy z kołami naukowymi na uczelniach wyższych, uczestniczymy w targach i konferencjach, a nasi pracownicy prowadzą warsztaty dla studentów wiążących swoją przyszłość z branżą TSL.

Współpracujemy z:

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
Ogólnopolska Konferencja Kół Naukowych to wspólne przedsięwzięcie WAT i GEODIS Road Network. Podczas dwóch intensywnych dni na wykładach, warsztatach i wizytach w naszej firmie studenci poznają specyfikę pracy. Dzielimy się informacjami m.in o innowacyjnych rozwiązaniach w logistyce intermodalnej, urządzeniach mobilnych czy tajnikach procesu rekrutacji. Wspieramy też rozwój studentów WAT poprzez umożliwienie odbywania praktyk i staży w naszych oddziałach.

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
W ramach współpracy z WSL w Poznaniu, GEODIS Road Network angażuje się w organizację Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, która co roku skupia kilka tysięcy młodych pasjonatów logistyki z całego kraju. Dodatkowo wspólnie organizujemy warsztaty i konferencje dla studentów oraz wizyty studyjne w naszym terminalu w Koninku pod Poznaniem. Wspieramy też rozwój studentów WSL poprzez umożliwienie odbywania praktyk i staży w naszych oddziałach.

Szkoła Główna Gospodarska Wiejskiego w Warszawie
W ramach tej współpracy możecie nas spotkać każdego roku na Warszawskich Dniach Logistyki, gdzie z chęcią dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas warsztatów i prelekcji naszych najlepszych specjalistów. Wspieramy też rozwój studentów SGGW poprzez umożliwienie odbywania praktyk i staży w naszych oddziałach.