Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GEODIS Road Network sp. z o.o.

ul. Spedycyjna 1
05-870 Błonie
mazowieckie, Polska

NIP: 5270104717

Wszyscy pracownicy GEODIS objęci są strefą benefitów. Dołączając do nas, masz zatem możliwość tuż po zatrudnieniu skorzystania z różnorodnych świadczeń dodatkowych, które oferujemy naszym pracownikom.

Akademia Rozwoju GEODIS

Akademia Rozwoju to zespół inicjatyw rozwojowych - cyklów szkoleń, konkursów, projektów - które mają na celu stałe podnoszenie kwalifikacji wszystkich pracowników GEODIS.

W Akademii każdy z naszych pracowników ma możliwość skorzystania z aktywności na rzecz własnego rozwoju – znajdują się tu cykle szkoleń dedykowane poszczególnym grupom zawodowym, jak i projekty otwarte, na które każdy, w zależności od tematu, może się zapisać.

Bezpłatna opieka medyczna

Wszyscy pracownicy mają nieodpłatnie dostęp do prywatnej opieki medycznej obejmującej profilaktykę, medycynę pracy, lekarzy wszystkich specjalności oraz diagnostykę. Z nami możesz też zadbać o zdrowie swojej rodziny wybierając dodatkowo jeden z pakietów rodzinnych.

Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

Możesz ubezpieczyć siebie i swoich najbliższych w stabilnej firmie ubezpieczeniowej na bardzo preferencyjnych warunkach.

Karta MultiSport

Pracownicy dbający o swoją kondycję fizyczną mogą zakupić dofinansowywaną przez GEODIS kartę MultiSport.

Karta zniżkowa na paliwo

Jako przedstawiciel rynku TSL, wiemy, jakie znaczenie dla kierowcy ma cena paliwa. W GEODIS każdy pracownik może skorzystać z rabatu na naszych stacjach benzynowych,  a także otrzymuje kartę zniżkową na paliwo na wszystkich stacjach benzynowych należących do jednego z czołowych koncernów paliwowych.

Darmowe karty sim dla pracowników terminali

Chcemy umożliwić naszym pracownikom niemającym telefonów służbowych swobodną i bezpłatną komunikację. Z tego powodu wszyscy pracownicy terminali przez cały okres zatrudnienia w GEODIS mogą korzystać z bezpłatnej karty sim do telefonu komórkowego.

BONY ŚWIĄTECZNE

W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych nasi pracownicy w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz w okresie Wakacyjnym otrzymują bony w formie kart przedpłaconych.

KONKURSY DLA PARACOWNIKÓW

Robisz ciekawe zdjęcia, dobrze gotujesz a może piszesz wiersze? Konkursy, które cyklicznie odbywają się dla naszych pracowników dostarczają wiele emocji oraz dają możliwość wygrania ciekawych nagród.

KONKURSY DLA DZIECI

Do wspólnego działania angażujemy również dzieci naszych Pracowników zapraszając ich do konkursów, w których chętnie biorą udział.

SPOTKANIA INTEGRACYJNE

Atmosfera i relacje w pracy są dla nas bardzo ważne dlatego budujemy je również na spotkaniach mniej formalnych…