Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GEODIS Road Network sp. z o.o.

ul. Spedycyjna 1
05-870 Błonie
mazowieckie, Polska

NIP: 5270104717

O nas

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce.  Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych.

Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników. Pozycja rynkowa GEODIS znajduje odzwierciedlenie w czołowych rankingach biznesowych: GEODIS jest numerem 1 we Francji oraz 7. firmą logistyczną na świecie. W 2021 firma GEODIS wygenerowała 10,9 mld euro przychodu.

W Polsce GEODIS dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci terminali dystrybucyjnych oraz magazynów logistycznych. Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników, którzy z pasją i zaangażowania zapewniają kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw poprzez wyspecjalizowane linie produktowe: dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową, logistykę kontraktową, spedycję całopojazdową krajową i międzynarodową oraz spedycję kolejową, morską i lotniczą.

SZANUJEMY TRADYCJĘ I DBAMY O PRZYSZŁOŚĆ

Dzięki ciągłemu rozwojowi umożliwiamy rozwój zawodowy w różnych specjalizacjach.  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, wierzymy w potencjał płynący ze współpracy międzypokoleniowej, dlatego też w GEODIS Road Network zatrudniamy zarówno ambitne młode osoby stawiające pierwsze kroki na rynku pracy, jak i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i bogatą historią. Dzięki temu, że jesteśmy częścią globalnej marki mamy dostęp do nowoczesnych technologii oraz wymiany doświadczeń w grupach projektowych z całego świata. Nasze podejście do pracowników jest corocznie nagradzane mianem Solidnego Pracodawcy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)