Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Genpact PL Sp. z o.o.

ul. Opolska 112
31-323 Kraków
małopolskie, Polska

www.genpact.com

NIP: 6772178988

Lokalizacje:

Genpact PL Sp. z o.o.

Al. Witosa 16-18
20-315 Lublin
lubelskie, Polska

Nasza firma oferuje wiele możliwości dla tych, którzy szukają nowych wyzwań.

Oprócz standardowych obowiązków, każdy pracownik ma szanse rozwijać się dodatkowo w zakresie swoich zainteresowań czy umiejętności językowych. W zakresie szkoleń dostępnych jest wiele ścieżek dla naszych pracowników. Można zostać trenerem wewnętrznym, który będzie szkolić z różnych obszarów specjalności (np. SAP, IT, czy Excel) lub process trenerem  i zajmować się szkoleniem nowych pracowników, wspomaganiem zarządzaniem wiedzą w organizacji. Dodatkowo, współpracujemy z platformą Harvard Mentor, która oferuje dużą ilość specjalistycznych szkoleń online wysokiej jakości (też artykułów, filmów, itp.).

Wierzymy w to, że Twój rozwój nigdy nie powinien być zatrzymywany.

Dlatego tak ważne jest aby nasi pracownicy mieli możliwości udziału w różnych szkoleniach (z umiejętności twardych czy miękkich, językowych) jak też programach rozwojowych WAVE, Gateway, GEM czy GROW.

Co to znaczy? Pozwól, że przedstawimy Ci każdy z nich w paru słowach.

GATEWAY jest to 6 tygodniowy intensywny kurs, który umożliwia podniesienie kwalifikacji językowych oraz uczestnictwo w dodatkowych szkoleniach, przygotowujących do specyfiki pracy. WAVE ma na celu rozwój menedżerów. Przez 18 miesięcy intensywnych szkoleń, kandydaci mają okazję rozwijać się nie tylko w teorii, ale i w praktyce. GEM (Genpact Emerging Managers) jest rocznym programem dla osób, które chcą wkroczyć na ścieżkę managerską lub specjalistyczna, który po zakończeniu i pozytywnym przejściu rozmowy końcowej może zakończyć się awansem na wyższe stanowisko.

Z kolei, osoby które dołączają do nas jako młodsi/ starsi specjaliści mają możliwość uczestnictwa w programie GROW, który wyposaży ich w wiedzę ekspercką i umiejętności praktyczne tak bardzo potrzebne aby móc wkroczyć na wyżej wspomniane ścieżki rozwojowe (managerska lub specjalistyczna).

Pamiętajmy jednak, że dostępność programów jest ściśle zależna od aktualnych potrzeb biznesowych i ilości osób, które powinny w nich uczestniczyć. Są to programy, które mogą być przeprowadzone międzynarodowo lub w konkretnym biurze, np. w Polsce.

Dla nas jesteś ważny.

Ciągle rozwijamy się i podejmujemy nowe działania, jednak nasze inwestycje powinny być zawsze przemyślane i rozważne. Powinniśmy jak najwcześniej ustalić ścieżkę naszego indywidualnego doskonalenia i nią podążać.

GENPACT to firma, która stwarza swoim pracownikom wiele możliwości i dokłada wszelkich starań, aby ich cel został zrealizowany.

Powiedz TAK Karierze!

Jeśli jesteś ciekawy nowych wyzwań, chcesz dalej się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia jako specjalista lub praktykant/ stażysta powiedz TAK szansie na karierę!

GENPACT jest idealnym miejscem dla Ciebie!

http://youyourself.pl/